Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

2022-07-09 20:17
Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?
Autor: Prime MMA Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

Karta walk Prime MMA 2 jest równie mocna, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony? Kto walczy na Prime MMA 2? Internauci poszukują informacji w temacie listy zawodników, którzy wejdą do okrągłej klatki. Najbardziej aktualne zestawienia podrzucamy i aktualizujemy w tym miejscu!

Spis treści

 1. Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY
 2. Prime MMA 2 - Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

Prime MMA 2 - karta walk, walki, zawodnicy, czyli przeróżnie wpisywane słowa na temat tego, kto walczy na Prime MMA 9.07.2022. Niewątpliwie karta walk Prime MMA 2 wzbudza największe zainteresowanie internautów. Druga edycja gali odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Kibice liczą, że zobaczą elektryzujące pojedynki z popularnymi gwiazdami internetu. Już pierwsze ogłoszenia drugiej odsłony gali wywołały spore zamieszanie. W gronie walczących zawodników znalazł się Senegalczyk, który swój debiutancki pojedynek stoczył z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW. Jego rywalem jest natomiast doskonale znany Damian Stifler Zduńczyk. 

Prime MMA 2 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie Prime MMA?

Natsu NIE CHCE walczyć z Lexy Chaplin. Zdradziła powód!

Prime MMA 2 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Karta walk Prime MMA 2 wzbudza ciekawość wśród wszystkich, którzy widzieli pierwszą odsłonę wydarzenia. Internauci liczą, że podczas drugiej odsłony gali dojdzie do równie elektryzujących pojedynków, jak miało to miejsce kilka miesięcy temu. Wówczas obejrzeliśmy pojedynek bokserski z udziałem Mateusza Murańskiego, a także starcie, w którym udział wziął Michał Sobolewski, czyli Sobota. W walce wieczoru zawalczył Kruszwil, a Alan Kwieciński zmierzył się z Rafałem Pazikiem i Kubą Lasikiem jednocześnie. Karta walk Prime MMA 9 lipca 2022 wygląda następująco:

 • Norman ”Stormin” Parke vs Grzegorz ”Szuli” Szulakowski
 • Damian ”Stifler” Zduńczyk vs Sergine ”Bombardier” Ousmane Dia
 • Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak
 • Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski
 • Adam Soroko vs Paweł ”Tybori” Tyburski
 • Michał ”Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan Patecki
 • Jaś Kapela vs Konrad ”Skolim” Skolimowski
 • Jakub ”Hecman” Rygiel vs Dawid Ambro
 • Sebastian ”Ztrolowany” Nowak vs Marcin ”Mielonidas” Makowski
 • Mateusz ”Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
 • Maciej Rataj vs Mikołaj ”VanDal” Rdzanek

Prime MMA 2 - Kto walczy na Prime MMA 9.07.2022?

Kto walczy na Prime MMA 2? W oktagonie zadebiutuje jedna z najpopularniejszych polskich tiktokerek. Dominika Rybak, która może się pochwalić liczbą 2,3 miliona obserwujących w tej platformie. Ponadto na Instagramie jej poczynania śledzi prawie 400 tysięcy fanów! Jednak pierwszym ogłoszonym zawodnikiem zbliżającej się gali był Serigne Ousmane Dia, czyli popularny Bombardier. Senegalczyk to jedna z  największych legend i gwiazd sportu narodowego swojej ojczyzny, czyli senegalskich zapasów.

Prime MMA 2 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie Prime MMA?

Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Może się pochwalić imponującym dorobkiem 21 zawodowych walk w MMA, z których 14 wygrał. Podczas swojej bogatej kariery wziął udział w słynnym programie The Ultimate Fighter, w którym doszedł do półfinału. Następnie zakotwiczył w KSW, gdzie zdobył pas wagi piórkowej. Po wielu krwawych wojnach w klatce KSW, dość niespodziewanie postanowił zawalczyć z Don Kasjo w formule bokserskiej. Polish Zombie ostatecznie przegrał na kartach punktowych, ale wyraźnie się z tym werdyktem nie zgadzał. W ostatniej swojej walce błyskawicznie rozprawił się ze znany nad Wisłą "Psychopatą" w formule gołych pięści.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze