Prime MMA 3 live ZA DARMO! Gdzie oglądać Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo?

2022-10-01 15:32
Prime MMA 3 live za darmo potwierdzone! Gdzie oglądać Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo?
Autor: screen z filmu na YouTube: DRUGA KONFERENCJA | PRIME 3: STREET FIGHTER / PRIME SHOW MMA Prime MMA 3 live za darmo potwierdzone! Gdzie oglądać Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo?

Prime MMA 3 live za darmo poszukują internauci, którzy wiedzą, że w czasie wydarzenia dojdzie do ciekawych zestawień. Sama gala będzie też idealnym uświetnieniem sobotniego wieczoru, więc jeśli nie macie jeszcze planów, to być może właśnie to się zmieniło. Gdzie oglądać Prime MMA 1.10.2022? O co chodzi z Prime MMA 3 za free? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Prime MMA 3 live za darmo
  2. Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo - transmisja

Prime MMA 3 live za darmo potwierdzone przez federację. Jak to możliwe? Gdzie oglądać Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo? Osoby, które wiedzą, jak wygląda karta walk Prime MMA 3 zadają takie pytanie i liczą na emocjonujący wieczór w towarzystwie czołowych gwiazd internetu. W czasie gali, która odbędzie się w Radomiu dojdzie do pierwszej w Polsce walki w niezwykle ciasnej czerwonej budce telefonicznej. Tam naprawdę nie ma miejsca na wykonanie ruchu, o czym mogli się przekonać dziennikarze podczas konferencji prasowej. Walkę w takich warunkach stoczy Kamerzysta, a jego rywalem będzie Kuba Lasik. W starciu wieczoru Martyna Zbirańska zmierzy się z Pauliną Hornik, którą możecie kojarzyć z Teamu X. To jednak nie koniec wrażeń i ciekawostek. Zapewne w czasie Prime MMA 3 na żywo do oktagonu wejdzie Popek, który stanie twarzą w twarz z Don Kasjo. Zawodnicy stoczą pojedynek, w czasie czwartej edycji wydarzenia.

Prime MMA 3 - KARTA WALK, KIEDY, PPV, GDZIE. Kto walczy na Prime MMA 2022?

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Prime MMA 3 live za darmo

Prime MMA 3 live za darmo jest spełnieniem marzeń kibiców. Wiele osób chce spędzić wieczór, w towarzystwie znajomych, oglądając freak-fightowe pojedynki, które często kończą się niespodziewanie i dostarczają ogromnych emocji. Cała gala Prime MMA 3 transmitowana jest w systemie PPV. Oznacza to, że za licencję i stream trzeba zapłacić. Najtańsza opcja to koszt 35 złotych. Za najdroższą trzeba zapłacić od 39 złotych. Organizatorzy dali znać, że pierwsze starcie pokażą dla wszystkich na swoim kanale w serwisie YouTube. Za darmo zobaczycie walkę Mateusz Tarzan Leśniak vs Kacper Kajmano Kabara. 

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

Prime MMA 1.10.2022 stream na żywo - transmisja

Prime MMA 1 października 2022 zobaczycie za pośrednictwem strony internetowej primemma.tv. Tam też możecie wykupić licencję PPV, by przeżywać ogromne emocje z udziałem znanych gwiazd. 

Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze