Prime MMA 3 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Prime MMA 3?

2022-09-26 12:04
Prime MMA 3 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Prime MMA 3?
Autor: screen z filmu na YouTube: Druga konferencja | PRIME 2: KOSMOS | Parke vs Szuli Prime MMA 3 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Prime MMA 3?

Kiedy jest Prime MMA 3? Kto walczy na trzeciej odsłonie wydarzenia? Data i karta walk wzbudzają największe zainteresowanie, jeśli chodzi o świat freak-fightów. Osoby chcące przeżywać emocje na żywo, podczas gali, ciekawią również ceny biletów. Te zaczynają się od 200 złotych.

Spis treści

 1. Prime MMA 3 - DATA: KIEDY jest gala?
 2. Prime MMA 3 - kto walczy?

Prime MMA 3 - data wydarzenia powinna zostać zapisana w kalendarzu, jeśli interesujecie się walkami z udziałem najbardziej znanych gwiazd internetu. Kiedy jest Prime MMA 3? Termin został oficjalnie ujawniony w połowie sierpnia i wiadomo, że będzie to pierwsza freak-fightowa gala tej jesieni. Organizatorzy zrobią wszystko, by była to kolejna historyczna gala, z niespodziewanymi zestawieniami. Karta walk Prime MMA 3 z pewnością będzie dużym zaskoczeniem, a głównymi bohaterami będą zarówno debiutanci, jak i coraz bardziej doświadczeni w MMA influencerzy. Na niespodzianki liczą właśnie kibice, którzy pamiętają o tym, co działo się na drugiej odsłonie wydarzenia. Norman Parke zawalczył z Grzegorzem Szulakowskim i była to walka wieczoru gali w gdyńskiej arenie. Emocje były równie duże podczas pojedynku Damiana Stiflera Zduńczyka z Bombardierem. Dawid pokonał Goliata, w pojedynku Marcin Polish Zombie Wrzosek kontra Piotr Kałuski. Zawodowy sportowiec wygrał w drugiej rundzie po skutecznych atakach niskimi kopnięciami.

Don Kasjo po gali Prime Show MMA 2

Prime MMA 3 - DATA: KIEDY jest gala?

Kiedy jest Prime MMA 3? Internauci są ciekawi, jak będzie wyglądać trzecia odsłona gali, której twarzą jest Kasjusz Życiński, czyli Don Kasjo. Leczy on kontuzję ręki i wiadomo, że nie zawalczy na najbliższej edycji wydarzenia. Ta zaplanowana jest na 1 października 2022. Tym razem znani influencerzy zawalczą w Radomiu, a dokładniej w Radomskim Centrum Kultury.

Prime MMA 3 - kto walczy?

Kto walczy na Prime MMA 3? W oktagonie zadebiutuje ciesząca się dużą popularnością w internecie Martyna Pysia Zbirańska. Mówi się również o wielkim powrocie znanej gwiazdy. Karta walk Prime MMA 3 aktualizowana poniżej na bieżąco! Wszystkie starcia poznamy 29 sierpnia. 

 • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej
 • Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 • Michał Cichy - Adrian Cios
 • Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 • Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara
 • Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 • Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik
 • Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 • Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz
Sonda
Czy podobała ci się gala PRIME MMA 2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze