Prime MMA 3 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Prime MMA 1.10.2022?

2022-10-02 19:31
Prime MMA 3 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 26.08.2022?
Autor: screen z filmu na YouTube: DRUGA KONFERENCJA | PRIME 3: STREET FIGHTER / PRIME SHOW MMA Prime MMA 3 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 26.08.2022?

Prime MMA 3 - wyniki walk na żywo podrzucamy w tym miejscu, z myślą o osobach, które z różnych powodów przegapiły galę. 1 października Prime MMA 3 obfituje w walki debiutantów, ale również znanych osobistości, które już wiedzą, co to znaczy wejść do okrągłej klatki. Kto wygrał na Prime MMA 1.10.2022? Jak prezentują się wyniki Prime MMA 3? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. PRIME MMA 3 WYNIKI WALK NA ŻYWO - kto wygrał 1.10.2022?

Prime MMA 3 - wyniki walk na żywo mamy dla was w tym miejscu. Jeśli zastanawiacie się, kto wygrał na Prime MMA 1.10.2022, to dobrze trafiliście. Wyniki wszystkich walk Prime MMA 3 przydadzą się przede wszystkim tym, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać gali Prime MMA 3 PPV. Organizatorzy zagwarantowali uniesienia z udziałem 24. gwiazd polskiego internetu, czyli w sumie 12. elektryzujących zestawień. Walka wieczoru 1 października 2022 to starcie pomiędzy Martyną Zbirańską a Pauliną Hornik, czyli przyjaciółkę Natsu. Tuż przed dziewczynami pojedynek zaplanowano pomiędzy Dawidem Rutkowskim a Piotrem Pająkiem. Wyniki Prime MMA 3 na żywo mogą interesować internautów także ze względu na historyczną, bo pierwszą walkę w ciasnej budce telefonicznej! Kto wygrał na Prime MMA 3?

Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

PRIME MMA 3 WYNIKI WALK NA ŻYWO - kto wygrał 1.10.2022?

Wyniki walk Prime MMA 3 na żywo aktualizujemy w tym miejscu. Niewątpliwie wyniki walk Prime MMA 1 października 2022 to ratunek osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Kto sprawił największą niespodziankę? Jak zakończyła się walka Zbirańskiej z Hornik? Czy Kamerzysta pokonał Jakuba Lasika? Jak prezentują się wyniki Prime MMA 3? Aktualizujemy je w tym miejscu. Pamiętajcie, że dostępna będzie również relacja Prime MMA 3 live minuta po minucie!

 •  ̶M̶a̶t̶e̶u̶s̶z̶ ̶T̶a̶r̶z̶a̶n̶ ̶L̶e̶ś̶n̶i̶a̶k̶ - Kacper KaJMaNo Kabara: WYNIK WALKIKacper KaJMaNo Kabara wygrywa przez TKO w 3. rundzie!
 • Michał Cichy - A̶d̶r̶i̶a̶n̶ ̶C̶i̶o̶s̶: WYNIK WALKI - wygrana Michała Cichego przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • W̶i̶o̶l̶a̶ ̶K̶o̶t̶e̶l̶e̶c̶k̶a̶ - Magdalena Maluba Lubacz: WYNIK WALKI - wygrana Maluby przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • Mikołaj Vandal Rdzanek - T̶o̶m̶e̶k̶ ̶O̶l̶e̶j̶n̶i̶k̶: WYNIK WALKIMikołaj Vandal Rdzanek wygrywa przez TKO w 1. rundzie!
 • Maciej Big Jack Jarema - J̶a̶n̶ ̶L̶i̶t̶t̶l̶e̶ ̶J̶o̶h̶n̶n̶y̶ ̶K̶e̶m̶p̶i̶s̶t̶y̶: WYNIK WALKIwygrana Big Jacka przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • Sebastian Nowak - M̶a̶c̶i̶e̶j̶ ̶R̶a̶t̶a̶j̶: WYNIK WALKIwygrana Sebastiana Ztrolowanego Nowaka przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • M̶c̶K̶s̶i̶ą̶ż̶e̶ - Kubaoxo: WYNIK WALKIwygrana Kubyoxo przez TKO w pierwszej rundzie!
 • D̶a̶g̶m̶a̶r̶a̶ ̶S̶z̶e̶w̶c̶z̶y̶k̶ - Dominika Rybak: WYNIK WALKIwygrana Dominiki Rybak przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • Michał Bagietka Gorzelanczyk - P̶a̶t̶r̶y̶k̶ ̶R̶o̶b̶a̶l̶i̶n̶i̶ ̶Ś̶l̶i̶w̶a̶: WYNIK WALKIwygrana Bagietki przez duszenie zza pleców w 2. rundzie!
 • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - K̶u̶b̶a̶ ̶L̶a̶s̶i̶k̶: WYNIK WALKI - wygrana Kamerzysty przez TKO w budce telefonicznej.
 • P̶i̶o̶t̶r̶ ̶P̶a̶j̶ą̶k̶ - Daniel Rutkowski: WYNIK WALKIwygrana Daniela Rutkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów!
 • M̶a̶r̶t̶y̶n̶a̶ ̶P̶y̶s̶i̶a̶ ̶Z̶b̶i̶r̶a̶ń̶s̶k̶a̶ - Paulina Hornik: WYNIK WALKIwygrana Pauliny Hornik przez TKO w pierwszej rundzie! 
Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?
Listen to "Ile zarabiają żużlowcy? Kto jest dziś najdroższym piłkarzem świata?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze