Polska - Walia/Finlandia: DATA, MIEJSCE, GODZINA, BILETY. Z kim gra Polska finał?

i

Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER / EAST NEWS Polska - Walia/Finlandia: DATA, MIEJSCE, GODZINA, BILETY. Z kim gra Polska finał?

WALKA O EURO 2024

Polska - Walia: DATA, MIEJSCE, GODZINA, BILETY. Z kim gra Polska finał?

2024-03-25 8:15

Mecz Polska - Walia o grę na Euro 2024! Piłkarze prowadzeni przez Michała Probierza na drodze prowadzącej do mistrzostw Europy wykonali pierwsze z dwóch zdań. Pokonali Estonię na stadionie w Warszawie. Teraz czas na dużo trudniejsze wyzwanie, aczkolwiek na papierze to biało-czerwoni są lepsi. Kiedy jest mecz Polska Walia? O której godzinie i gdzie kupić wejściówki? Poznajcie odpowiedzi na najważniejsze pytania już teraz.

Spis treści

  1. Polska - Walia: DATA, MIEJSCE
  2. Polska - Walia: GODZINA
  3. Polska - Walia/Finlandia: BILETY

Polska - Walia/Finlandiakiedy i gdzie? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o następny mecz Polski 2024? Piłkarze Michała Probierza od samego początku sprawę baraży traktowali bardzo poważnie. Zawalili i zawiedli w eliminacjach, więc mocno skupili się na tym, by odpowiednio wykorzystać drugą szansę i przygotować się do walki o mistrzostwa Europy. Biało-czerwoni zapowiadali, że nie zlekceważą Estonii pomimo tego, że zajmuje ona 123. miejsce w rankingu UEFA. Ostatecznie Polska wygrała i teraz przejdzie do meczu w finale baraży. Rywalem jest zwycięzca starcia Walia vs Finlandia.

Mecze reprezentacji Polski 2024 - kiedy i z kim gra Polska w piłkę nożną? [TERMINARZ]

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Polska - Walia: DATA, MIEJSCE

Następny mecz Polski 2024 odbędzie się 26 marca. Spotkanie rozegrane będzie na obiekcie gości, czyli Walii. Dokładniej na Cardiff City Stadium. W całej historii Polska mierzyła się z Walią aż dziesięć razy. Biało-czerwoni odnieśli siedem zwycięstw, jedną porażkę i dwa remisy. Ostatnie dwa starcia odbyły się w czerwcu i we wrześniu 2022 roku. Oba wygrali nasi piłkarze. 

Polska - Walia: GODZINA

O której godzinie mecz Polska - Walia 26.03.2024? Pierwszy gwizdek punktualnie o godzinie 20:45 czasu polskiego i 19:45 w Wielkiej Brytanii.

Polska - Walia/Finlandia: BILETY

Bilety na mecz Polska - Walia 2024 można było kupować poprzez serwis Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pojawiło się tam jednak zastrzeżenie brzmiące: Przy kupowaniu biletów osoba składająca zamówienie jest świadoma, że mecz może się nie odbyć. W takiej sytuacji kibice, którzy zakupią bilet na mecz wyjazdowy, w którym nie wystąpi reprezentacja Polski, otrzyma pełny zwrot kosztów, najpóźniej do 12 kwietnia 2024 roku (koszt biletu oraz przesyłki kurierskiej). Podróż do Walii możliwa jest wyłącznie na podstawie ważnego paszportu.