Polska - Słowacja 2021: OSTATNIE MECZE, STATYSTYKI, BILANS

Polska - Słowacja 2021: OSTATNIE MECZE i STATYSTYKI
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Polska - Słowacja 2021: OSTATNIE MECZE i STATYSTYKI

Polska - Słowacja na Euro 2020 to absolutnie pozycja obowiązkowa dla wszystkich biało-czerwonych kibiców. Zanim jednak zasiądziemy wygodnie w fotelach, by obejrzeć pierwszy mecz Polski na Euro 2020 warto sprawdzić statystki pojedynków tych reprezentacji. Jak wyglądały ostatnie mecze Polski i Słowacji 2021? Jak wygląda statystyka meczów Polska - Słowacja? Zrobiliśmy dla Was research odnośnie tych kwestii i poznajcie jego efekty już teraz.

Spis treści

  1. Polska - Słowacja 2021: OSTATNIE MECZE
  2. Polska - Słowacja 2021: STATYSTYKI

Polska - Słowacja 2021ostatnie mecze i statystyki przydadzą się osobom, które chcą realnie sprawdzić, kto jest faworytem do zwycięstwa. Oczywiście wszyscy najwierniejsi kibice jasno stwierdzą, że to reprezentacja Polski ma większe szanse na wygraną, a wszystko za sprawą piłkarzy, którzy grają w znakomitych klubach na całym świecie. Biało-czerwoni pod tym względem wyglądają zdecydowanie lepiej. Tym bardziej mając najlepszego piłkarza na świecie w składzie. Warto pamiętać, że ostatnie mecze Polski i ostatnie mecze Słowacji nie będą do końca miarodajne, ponieważ wszystko zweryfikuje boisko. Statystyki meczu Polska Słowacja również nie mogą być brane przez kibiców mocno pod uwagę, ponieważ ostatni pojedynek tych drużyn odbył się w 2013 roku. Od tego czasu system gry obu reprezentacji znacznie się zmienił.

EURO 2020 - TERMINARZ, GRUPY, WYNIKI, POLSKA, TABELA

Prezenterzy Radia ESKA przewidują wynik meczu Polska - Słowacja. Kto wygra mecz?!

Polska - Słowacja 2021: OSTATNIE MECZE

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o ostatnie mecze Słowacji 2021 i ostatnie mecze Polski 2021? Nasi grupowi rywale w 2021 roku rozegrali 5 meczów. W marcu zremisowali z Cyprem 0:0 i z Maltą 2:2. Wygrali jednak z Rosją 2:1, z którą Polska zremisowała 1 czerwca 2:2. Słowacja rozegrała jeszcze mecz z Bułgarią i Austrią. Oba zakończyły się remisami kolejno 1:1 i 0:0. Bilans meczów Słowacji w 2021 roku wynosi więc: 0 przegranych, 4 zremisowane i 1 wygrany.

Ostatnie mecze Polski 2021 wywołały spore emocje, a nawet u niektórych wzbudziły niepokój. Piłkarze prowadzeni przez portugalski sztab, z Paulo Sousą na czele, rozegrali 5 meczów. Pierwszy z Węgrami zakończył się remisem 3:3, drugi z Andorą wygraną 3:0, trzeci przegraną z Anglią 2:1, czwarty remisem z Rosją 1:1 i piąty remisem z Islandią 2:2. W związku z tym bilans meczów Polski w 2021 roku wynosi: 1 przegrany, 1 wygrany i 3 zremisowane.

Polska - Słowacja 2021: STATYSTYKI

Statystyki Polska - Słowacja, czyli całej historii spotkań tych reprezentacji to wyłącznie ciekawostka. Jak podał serwis hppn.pl, Polska ze Słowacją rozegrała w sumie 8 meczów, z czego odniosła 3 zwycięstwa, 1 remis i aż 4 porażki. Bilans bramkowy jest jednak na korzyść Polski i wynosi 13:12. Ostatni mecz Polska - Słowacja miał miejsce w listopadzie 2013. Wówczas w towarzyskim meczu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Polacy przegrali 0:2. 

Najnowsze