Polska - Kanada Tokio 2020 - o której mecz na żywo? Godzina starcia Polska - Kanada na IO

2021-08-01 0:38
Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio siatkówka
Autor: AWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Igrzyska olimpijskie w Tokio wzbudzają ogromne emocje! Nasi siatkarze na olimpiadzie radzą sobie świetnie, a przed nimi kolejny mecz, tym razem z reprezentacją Kanady. O której godzinie jest mecz Polska - Kanada na Tokio 2020? To żadna tajemnica! Sprawdźcie dokładne informacje na ten temat w artykule poniżej.

Polska - Kanada Tokio 2020 - o której mecz na żywo? Godzina starcia Polska - Kanada na IO ciekawi fanów tego sportu. Mecze naszych polskich siatkarzy podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich organizowanych w Tokio dostarczają mnóstwo emocji. Reprezentacja radzi sobie znakomicie, a kibice z naszego kraju mają powody do radości i mocno trzymają za nich kciuki podczas każdych meczów. Reprezentacja Polski po piątkowym zwycięstwie nad Japonią zapewniła sobie awans do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich w Tokio. W nocy z soboty na niedziele rozegrają ostatni mecz z Kanadą, którego stawką jest zajęcie pierwszego miejsca w grupie A, a to gwarantuje nam właśnie mecz w ćwierćfinale z czwartym zespołem w grupie B. Polakom wystarczą tylko dwa sety, aby zająć pierwsze miejsce w grupie. O której godzinie i kiedy oglądać mecz Polska - Kanada?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Polska - Kanada Tokio 2020 - siatkówka [GODZINA]

O której godzinie grają polscy siatkarze z Kanadą na olimpiadzie w Tokio? To żadna tajemnica! Ostatni mecz grupowy Biało-Czerwonych odbędzie się w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego. Transmisja jak zawsze będzie dostępna w TVP1 oraz na EuroSport 1.

Najnowsze