Sport w Polsce 2021 - kibice wracają na stadiony! Kiedy, ile osób i jakie zasady?

2021-04-28 11:22 Jakub Adamiak
Sport w Polsce 2021 - kibice wracają na stadiony! Kiedy, ile osób i jakie zasady?
Autor: canva.com Sport w Polsce 2021 - kibice wracają na stadiony! Kiedy, ile osób i jakie zasady?

Sport w Polsce 2021 będzie dostępny dla kibiców, którzy marzyli o tym, aby jak najszybciej wrócić na stadiony i obiekty sportowe w całym kraju. Jednak powrót do normalności wiąże się z reżimem sanitarnym. Ile osób może uczestniczyć w wydarzeniu sportowym? Jakie są zasady na stadionach i innych obiektach?

Spis treści

  1. Sport w Polsce 2021 - kiedy kibice wrócą na stadiony?
  2. Sport w Polsce 2021 - ile osób na stadionie?
  3. Sport w Polsce 2021 - jakie zasady?

Sport w Polsce 2021 - kibice wracają na stadiony! Fani sportu mogą odetchnąć z ulgą. Znów będzie można obejrzeć spotkania ulubionych drużyn na stadionach i innych obiektach sportowych. Podobnie zresztą jak z hotelami, kinami czy teatrami. Zapowiada się także powrót do szkół 2021 - harmonogram. Kiedy uczniowie wracają do szkół? To pierwsza pozytywna informacja od wielu miesięcy, tym bardziej że przed nami wiele wydarzeń sportowych, które warto obejrzeć na żywo na stadionie, a nie na kanapie przed telewizorem. Kiedy będziemy mogli wejść na stadiony? Ile osób będzie oglądać sport na żywo? Jakie są zasady? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Kiedy powrót do szkół 2021? Liceum i klasy 4-8 wracają w tym terminie!

Taniec na rurze. Pole dance dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #20

Sport w Polsce 2021 - kiedy kibice wrócą na stadiony?

Kibice wrócą na stadiony i obiekty sportowe już od 15 maja 2021 roku. Na początku w mniejszej ilości na trybunach. Ta liczba ma zwiększyć się od 29 maja 2021 roku.

Sport w Polsce 2021 - ile osób na stadionie?

Kibice nareszcie odetchnęli z ulgą. Będą mieli szansę wesprzeć swoją ulubioną drużynę, wspierając ją na żywo. Jednak co ważne, nie wszyscy będą mieli taką okazję. Jeżeli dyscyplina sportowa będzie organizowana na otwartej przestrzeni, będzie możliwość zapełnienia tylko 25 procent miejsc na trybunach. Ma się to zmienić w późniejszym terminie i liczba osób ma się zwiększyć do 50 procent miejsc w obiekcie sportowym.

Powrót do szkół 29.05.2021. Kto wraca i na jakich zasadach?

Sport w Polsce 2021 - jakie zasady?

Kibice będą mogli pojawić się na obiektach sportowych w ścisłym reżimie sanitarnym. Co drugie miejsce powinno być wolne, zachować odstęp co najmniej półtora metra, zasłaniać nos i usta maseczką, a także często dezynfekować dłonie.

Najnowsze