Z kim Legia zagra o Ligę Mistrzów? Kiedy mecze Legii? [DATA, RYWAL]

2021-04-29 14:22 Adam Bysiek
Legia Warszawa
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Fenomenalna gra zawodników zespołu Legii Warszawa sprawiła, że Legioniści zostali mistrzem Polski na trzy kolejki przed końcem tegorocznego sezonu PKO Ekstraklasy. Oczywiście stawka każdego meczu nadal jest bardzo wysoka, bo gra toczy się o możliwość występu w Lidze Mistrzów. Stołeczna drużyna ma możliwość zakwalifikowania się do najsłynniejszej ligi piłkarskiej na świecie. Sprawdzamy, z kim zagra Legia o Ligę Mistrzów oraz kiedy odbędą się mecze Legii Warszawa.

Niemalże pewny jest, że Legia Warszawa zostanie rozstawiona w pierwszej i najpewniej również w drugiej rundzie. Niestety, piłkarze zmuszeni są zapomnieć o rozstawieniu w trzeciej i czwartej rundzie, a to sprawia, że poziom potencjalnych rywali warszawskich footballistów raptownie wzrasta. 

Legia Warszawa - rywale w walce o Ligę Mistrzów 

Legia Warszawa i rywale w walce o Ligę Mistrzów to temat, który nie schodzi z ust kibiców i fanów piłki nożnej. Pomimo, że rozgrywki nadal trwają, a tabela rozstawień w rundach nadal jest ruchoma. Pojawia się mimo to mnóstwo spekulacji - można wobec tego domniemać, z kim mogą zagrać legioniści. Prawdopodobnym scenariuszem jest pojedynek z mistrzem Norwegii Maccabi Hajfa. Spory wpływ na finalne rozstawienie Legii Warszawa ma to który z zespołów wygra mistrzostwo Izraela. 

Znany piłkarz ufundował domy dziecka

Aktualnie sytuacja Legii Warszawa wygląda obiecująco, ponieważ większość z prawdopodobnych wyników meczy w innych krajach zakłada, że Legia będzie miała komfortową sytuację na boisku biorąc pod uwagę składy drużyn z jakimi przyjdzie zmierzyć się piłkarzom z Warszawy.

Mecze Legii Warszawa - terminarz

Mecze Legii Warszawa skupiają na sobie uwagę kibiców z całej Polski, ale też fanów piłki zza granicy, którzy wnikliwie analizują sytuacje i rozstawienia w tabeli generalnej. Sprawdzamy kiedy znów zobaczymy na murawie zawodników Legii, którzy walczyć będą o Ligę Mistrzów. Poniżej publikujemy terminy meczów.

  • I runda: losowanie - 15 czerwca, mecze - 6/7 lipca i 13/14 lipca
  • II runda: losowanie - 16 czerwca, mecze 20/21 lipca i 27/28 lipca
  • III runda: losowanie - 19 lipca, mecze 3-4 sierpnia i 10 sierpnia
  • IV runda (play-off): losowanie - 2 sierpnia, mecze - 17/18 sierpnia i 24-25 sierpnia
Najnowsze