Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?

2022-12-04 11:57
Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?
Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?

Kiedy jest mecz Polska - Francja? O której godzinie gra Polska? Data i godzina meczu, który da polskim kibicom ogromną radość jest już znana. Mecz Polska Francja 2022 rozegrany będzie w ramach 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Polacy uzyskali awans, głównie za sprawą Arabii Saudyjskiej i skutecznej grze z tym przeciwnikiem. Zgodnie z tym, jak wygląda drabinka mundialu 2022 to właśnie aktualni mistrzowie świata będą naszymi następnymi rywalami.

Spis treści

  1. Polska - Francja 2022: kiedy jest mecz?
  2. Polska - Francja 2022: o której godzinie?

Polska - Francja 2022: kiedy i o której godzinie? Zastanawiacie się, kiedy jest mecz Polska Francja? Data i godzina spotkania powinna zostać zapisana przez kibiców jako przypomnienie w telefonie. Nie możecie przegapić tego pojedynku, bo Polska gra w 1/8 finału mundialu i to z obrońcą tytułu sprzed czterech lat. Reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej po remisie z Meksykiem, dwubramkowym zwycięstwie z Arabią Saudyjską i dwubramkowej porażce z Argentyną. Trzeba przyznać, że to Arabia Saudyjska pomogła nam wyjść z grupy, bo w końcówce swojego spotkania z Meksykiem strzelili bramkę na 1:2. Przegrali, ale dzięki temu Meksyk miał gorszy bilans bramkowy od biało-czerwonych. Polska Francja 2022 na żywo to pozycja obowiązkowa każdego kibica!

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje

Polska - Francja 2022: kiedy jest mecz?

Mecz Polska - Francja 2022 w 1/8 finału mundialu przed nami i niewątpliwie jest to historyczne spotkanie. Polacy pierwszy raz od 1986 roku awansowali do fazy pucharowej i zawalczą z aktualnymi mistrzami świata. Robert Lewandowski po meczu z Argentyną powiedział, że ten pojedynek był doskonałą lekcją przed starciem z Trójkolorowymi. Szczególnie, jeśli chodzi o kwestie defensywne. Test i weryfikacja tej lekcji już 4 grudnia 2022. Polska awansowała do 1/8 finału!

Polska - Francja 2022: o której godzinie?

Godzina meczu Polska - Francja 2022 jest inna niż spotkanie z Argentyną. Niedzielny pojedynek rozpocznie się o godzinie 16:00. Oznacza to, że wynik poznamy około godziny 18:00.

Ile drużyn wychodzi z grupy Mundial 2022? Kto wyszedł i gra dalej? [TABELA WYNIKÓW]

Sonda
Czy Polska wygra z Francją?

Które Mistrzostwa Świata były dla polskich piłkarzy najbardziej udane?

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe sukcesy polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze