Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?

i

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?

Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?

2022-12-04 11:57

Kiedy jest mecz Polska - Francja? O której godzinie gra Polska? Data i godzina meczu, który da polskim kibicom ogromną radość jest już znana. Mecz Polska Francja 2022 rozegrany będzie w ramach 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Polacy uzyskali awans, głównie za sprawą Arabii Saudyjskiej i skutecznej grze z tym przeciwnikiem. Zgodnie z tym, jak wygląda drabinka mundialu 2022 to właśnie aktualni mistrzowie świata będą naszymi następnymi rywalami.

Spis treści

  1. Polska - Francja 2022: kiedy jest mecz?
  2. Polska - Francja 2022: o której godzinie?

Polska - Francja 2022: kiedy i o której godzinie? Zastanawiacie się, kiedy jest mecz Polska Francja? Data i godzina spotkania powinna zostać zapisana przez kibiców jako przypomnienie w telefonie. Nie możecie przegapić tego pojedynku, bo Polska gra w 1/8 finału mundialu i to z obrońcą tytułu sprzed czterech lat. Reprezentacja Polski awansowała do fazy pucharowej po remisie z Meksykiem, dwubramkowym zwycięstwie z Arabią Saudyjską i dwubramkowej porażce z Argentyną. Trzeba przyznać, że to Arabia Saudyjska pomogła nam wyjść z grupy, bo w końcówce swojego spotkania z Meksykiem strzelili bramkę na 1:2. Przegrali, ale dzięki temu Meksyk miał gorszy bilans bramkowy od biało-czerwonych. Polska Francja 2022 na żywo to pozycja obowiązkowa każdego kibica!

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje

Polska - Francja 2022: kiedy jest mecz?

Mecz Polska - Francja 2022 w 1/8 finału mundialu przed nami i niewątpliwie jest to historyczne spotkanie. Polacy pierwszy raz od 1986 roku awansowali do fazy pucharowej i zawalczą z aktualnymi mistrzami świata. Robert Lewandowski po meczu z Argentyną powiedział, że ten pojedynek był doskonałą lekcją przed starciem z Trójkolorowymi. Szczególnie, jeśli chodzi o kwestie defensywne. Test i weryfikacja tej lekcji już 4 grudnia 2022. Polska awansowała do 1/8 finału!

Polska - Francja 2022: o której godzinie?

Godzina meczu Polska - Francja 2022 jest inna niż spotkanie z Argentyną. Niedzielny pojedynek rozpocznie się o godzinie 16:00. Oznacza to, że wynik poznamy około godziny 18:00.

Ile drużyn wychodzi z grupy Mundial 2022? Kto wyszedł i gra dalej? [TABELA WYNIKÓW]

Sonda
Czy Polska wygra z Francją?

Które Mistrzostwa Świata były dla polskich piłkarzy najbardziej udane?

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe sukcesy polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.