Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: DATA, MIEJSCE, BILETY, GODZINA, SKŁAD

Autor: Piotr Matusewicz/East News Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: DATA, MIEJSCE, BILETY, GODZINA, SKŁAD

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: DATA, MIEJSCE, GODZINA, SKŁAD, STATYSTYKI

2020-10-14 15:04

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020, czyli czwarty mecz w ramach Ligi Narodów. Teoretycznie jesteśmy faworytami tego spotkania, jednak należy wziąć pod uwagę, że nasi rywale w ostatnim czasie urwali punkty świetnie dysponowanym Holendrom. Co trzeba wiedzieć o nadchodzącym pojedynku piłkarzy Jerzego Brzęczka? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

1. Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: DATA
  2. Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: MIEJSCE
  3. Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: GODZINA
  4. Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: SKŁAD
  5. Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: STATYSTYKI

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: kiedy mecz? O której godzinie? Jaki skład wybrał Jerzy Brzęczek? Trzy podstawowe pytania, które zadają sobie kibice wyczekujący tego spotkania. Będzie to czwarty i zarazem najważniejszy mecz naszej reprezentacji w Lidze Narodów. W przypadku zwycięstwa możemy awansować na szczyt grupowej tabeli, ponieważ Włosi mierzą się z Holendrami. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasza kadra gra na własnym boisku przy wsparciu polskich kibiców.

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: DATA

Kiedy jest mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Data meczu znana jest od dawna, gdy tylko opublikowano terminarz Ligi Narodów. Reprezentacja zmierzy się w walce o trzy punkty już 14 października 2020. Zapiszcie koniecznie przypomnienie w telefonie, by nie przegapić hitowego spotkania.

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: MIEJSCE

Gdzie odbędzie się mecz Polska - Bośnia i Hercegowina 14.10.2020? Miejscem widowiska, w którym udział wezmą najlepsi polscy piłkarze, jest Stadion Wrocław.

Jan Tomaszewski: Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii!

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: GODZINA

O której godzinie mecz Polska - Bośnia i Hercegowina 12 października 2020? Pierwszy gwizdek punktualnie o 20:45. Chwilę, bo 10 minut wcześniej, piłkarze wybiegną na boisko odśpiewać narodowy hymn

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: SKŁAD

Skład Polski na mecz z Bośnią i Hercegowiną poznamy najpóźniej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Pewne jest to, że między słupkami stanie Wojciech Szczęsny. Pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Lewandowskiego, który podczas pojedynku z Włochami doznał drobnej kontuzji. Nie zagra na pewno Piotr Zieliński, który jest na kwarantannie. Ta sama sytuacja spotkała Macieja Rybusa.

Polska - Bośnia i Hercegowina 2020: STATYSTYKI

Polska z Bośnią i Hercegowiną mierzyła się w sumie 3 razy. W 2007 roku zwyciężyliśmy 1:0 po bramce Michała Golińskiego. Trzy lata później zremisowaliśmy 2:2. Graliśmy jeszcze w 2011 roku. Wówczas na wyjeździe w meczu towarzyskim wygraliśmy 0:1 po bramce Waldemara Soboty. Ostatni pojedynek miał 7 września. Wygraliśmy w pierwszym spotkaniu w ramach Ligi Narodów, 1:2. Bramkę w 45. minucie strzelił Kamil Glik, a w 67. minucie Kamil Grosicki.

Czy wyobrażasz sobie reprezentację Polski bez Roberta Lewandowskiego?