Piotr ‘Izak’ Skowyrski komentatorem High League 2. Tego nie można przegapić!

2022-01-17 13:39
Piotr ‘Izak’ Skowyrski komentatorem High League 2. Tego nie można przegapić!
Autor: High League Piotr ‘Izak’ Skowyrski komentatorem High League 2. Tego nie można przegapić!

Jarosław Jarząbkowski nie będzie jedyną legendą polskiego e-sportu, którą zobaczymy w akcji podczas gali HIGH League 2. 5 lutego w Tauron Arenie Kraków pashaBiceps wyjdzie do klatki, a Piotr Izak Skowyrski sprawdzi się w roli komentatora wydarzenia! Poznajcie szczegóły już teraz.

Izak jest najsłynniejszym polskim komentatorem e-sportowym oraz jednym z najpopularniejszych krajowych streamerów. Cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Skomentowanie gali sportów walki będzie dla Skowyrskiego nowym wyzwaniem. Udowodnił on już wcześniej, że takich zadań się nie boi. Miał okazję skomentować już między innymi mecze piłki nożnej - również w czasie mundialu w Rosji w 2018.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Piotr ‘Izak’ Skowyrski na High League 2 - jakie walki skomentuje?

Piotr Skowryski skomentuje cztery ostatnie walki gali HIGH League 2, czyli starcia Jarosław 'pashaBiceps' Jarząbkowski vs Michał 'Owca' Owczarzak, Lexy Chaplin vs Agata 'Fagata' Fąk, Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej 'Zony6' Zoniuk i konfrontację o pas niskorosłych pomiędzy Mateuszem 'Mini Majkiem' Krzyżanowskim a Maciejem 'Big Jackiem' Jaremą.

High League 2022 PPV: CENA - TRANSMISJA LIVE. Ile kosztuje High League na żywo?

Galę HIGH League 2, 5 lutego, będzie można oglądać wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja premium, wzbogacona o specjalny Hejt Room, 32,99 złotych. Ostatnie bilety na wydarzenie w Krakowie są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

High League 2 - GALA

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze