Olimpiada Tokio 2021 - kiedy koniec? Kiedy się kończy Olimpiada w Tokio?

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Olimpiada Tokio 2021 - kiedy koniec? Kiedy się kończy Olimpiada w Tokio?

Olimpiada Tokio 2021 - kiedy koniec? Kiedy się kończy Olimpiada w Tokio?

2021-08-05 15:18

Koniec Olimpiady Tokio 2021 zbliża się wielkimi krokami. Za nami ogromne emocje, czyli radość, smutek i rozgoryczenie oraz niesmak. Uśmiech na twarzy biało-czerwonych kibiców pojawiał się po startach naszych lekkoatletów. Natomiast łzy po odpadnięciu reprezentacji Polski w siatkówkę w ćwierćfinale.

Spis treści

  1. Olimpiada Tokio 2021 - kiedy koniec?

Olimpiada Tokio 2021 - kiedy koniec? Kiedy się kończy Olimpiada w Tokio? Niewątpliwie data zakończenia Igrzysk Olimpijskich 2021 interesuje osoby, które nie przepadają za tymi zawodami, ale ciekawi również tych, którzy są po prostu ciekawi. Koniec Olimpiady Tokio 2021 to też moment, kiedy pojawią się podsumowania i  analizy dotyczące startu Polaków. Jeśli chodzi o medale dla Polski IO Tokio 2020 to nie zawiodła Anita Włodarczyk, która rzuciła młotem najdalej i zdobyła złoty medal. W tej samej dyscyplinie, jeśli chodzi o mężczyzn, najlepszy był również nasz rodak, Wojciech Nowicki. Brąz zdobyli Paweł Fajdek i Malwina Kopron. Złotą radość przyniósł nam również start naszej czwórki kobiet na 400 metrów. Jeśli chodzi o srebro to ten do Polski przywiozą wioślarki, a także żeglarki.

Paryż 2024 - DATA, OBIEKTY, ZMIANY, CIEKAWOSTKI. Następne Igrzyska Olimpijskie

Wojciech Nowicki po zdobyciu olimpijskiego złota

Olimpiada Tokio 2021 - kiedy koniec?

Kiedy koniec Olimpiady Tokio 2021? Data zakończenia Igrzysk Olimpijskich w Tokio nie jest żadną tajemnicą. Wydarzenie oficjalnie rozpoczęło się ceremonią otwarcia, 23 lipca, a zakończy ceremonią zamknięcia. Oficjalne zgaszenie olimpijskiego płomienia i przekazanie go Paryżowi nastąpi 8 sierpnia 2021.

Tokio 2020 - ceremonia zamknięcia. Transmisja w TV i online z zakończenia Igrzysk Olimpijskich

Koniec Olimpiady Tokio 2021 będzie ważnym momentem. Na ten dzień zaplanowano różne atrakcje, które sprawią, że ceremonia zostanie zapamiętana na bardzo długo. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE