Tokio 2020 - ceremonia zamknięcia. Transmisja w TV i online z zakończenia Igrzysk Olimpijskich

2021-08-05 10:33 Alicja Wójcik
Tokio 2020
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Na te igrzyska musieliśmy wyjątkowo czekać aż pięć lat - z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zaplanowane na 2020 roku zostało przełożone na 2021. Mimo tego organizatorzy musieli zachować wszelkie środki ostrożności, a niedługo przed rozpoczęciem wydarzenia podjęli decyzję o tym, że odbędzie się ono bez udziału publiczności.

Tokio 2020 - ceremonia zamknięcia. Transmisja w TV i online z zakończenia Igrzysk Olimpijskich. Kiedy i o której oglądać? Igrzyska w Tokio rozpoczęły się w piątek 23 lipca od ceremonii otwarcia. Polscy sportowcy przez te kilkanaście dni sportowych zmagań wywalczyli sporo medali. Złoto zdobyła sztafeta mieszana 4x400 metrów, kolejny złoty medal w swojej karierze otrzymała także Anita Włodarczyk, a na pierwszym miejscu na podium stanął również Wojciech Nowicki.

Tokio 2020 - ceremonia zamknięcia. Transmisja w TV i online z zakończenia Igrzysk Olimpijskich. Kiedy i o której oglądać?

Ceremonia Igrzysk w Tokio została zaplanowana na niedzielę 8 sierpnia. Transmisja rozpocznie się o godzinie 12:55 polskiego czasu - w telewizji będzie można obejrzeć ją na TVP1 oraz Eurosport 1. Online emitowana będzie na sport.tvp.pl, a także na Playerze - tutaj jednak za opłatą (15 zł za miesiąc w specjalnym pakiecie z Eurosport). Ceremonia zamknięcia potrwa pewnie kilka godzin, do ok. godz. 16. Podczas ceremonii zamknięcia m.in. zostanie zgaszony znicz olimpijski, a także opuszczona flaga. Oprócz tego zostanie zaprezentowany gospodarz następnych igrzysk - w 2024 roku będzie nim Paryż.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE