O której dzisiaj mecz Polska - Francja 2022? Jaka godzina meczu Polska Francja?

2022-12-04 14:54
O której jutro mecz Polska - Francja 2022? Jaka godzina meczu Polska Francja?
Autor: ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News O której jutro mecz Polska - Francja 2022? Jaka godzina meczu Polska Francja?

O której dzisiaj mecz Polska - Francja 2022? Godzina arcyważnego starcia, co do którego polscy kibice nie mają większych nadziei, jest całkiem dobra. Tym bardziej, że mecz Polska Francja 4.12.2022 wypada w niedzielę i wiele osób spędzi miłe popołudnie przeżywając emocje związane z biało-czerwonymi. Kiedy się zaczyna mecz Polska - Francja? O której godzinie dzisiaj Polska - Francja 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. O której dzisiaj mecz Polska - Francja 2022? [GODZINA]

O której dzisiaj mecz Polska - Francja 2022? Jaka godzina meczu Polska Francja? Kibice z niecierpliwością czekają na elektryzujące starcie biało-czerwonych, którzy chcą sprawić niespodziankę w pojedynku z aktualnymi wciąż mistrzami świata. Drużyna prowadzona przez Didiera Deschampsa w fazie grupowej miała jedynie problem z Tunezją, ale to dlatego, że grała rezerwowym składem. Teraz wypoczęty, pierwszy skład, stanie do walki z Polakami, którzy sporo sił stracili w spotkaniu z Argentyną. Nie była to Polska, jaką chcielibyśmy oglądać, ale Czesław Michniewicz mówił, że to była taktyka na fazę grupową. Zaznaczył, iż wszystkie reprezentacje, które grały atakiem są już poza turniejem. Zasugerował, że teraz nie mamy nic do stracenia, dlatego powinniśmy grać więcej do przodu! Czy tak będzie? O której godzinie mecz Polska Francja 2022? Koniecznie ustawcie przypomnienie w telefonie, by nie przegapić!

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

1/8 Mundial 2022 - WYNIKI i DRABINKA. Kto wygrał mecze w 1/8 MŚ 2022?

Auf Wiedersehen Niemcy! Nasi GÓRĄ! Polacy OSZALELI z radości | Komentery EXTRA

O której dzisiaj mecz Polska - Francja 2022? [GODZINA]

O której godzinie mecz Polska - Francja 4 grudnia 2022? To, kiedy się zaczyna mecz Polski jest znane od momentu wyjścia biało-czerwonych z grupy. Swój pojedynek, w ramach 1/8 finału mistrzostw świata rozegramy o godzinie 16:00. Transmisja w TVP rozpocznie się o 13:25. Wtedy poznamy opinie ekspertów i przedstawione będą przedmeczowe analizy. Piłkarze wybiegną na murawę o 15:50, odśpiewają hymny i wylosują strony. Kto skomentuje mecz? Przed mikrofonami zasiądą Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Mundial 2026 - KIEDY i GDZIE i następne MŚ w piłkę nożną? Jakie są zasady i ile drużyn?

Sonda
Czy Polska ma szansę wygrać z Francją?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze