Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak WYNIK walki Fame Friday Arena 2. Kto wygrał 29.09.2023

i

Autor: FAME MMA

SPORT

Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: WYNIK walki Fame Friday 2. Kto wygrał 29.09.2023?

2023-09-30 0:27

Federacja bardzo zaskoczyła tak mocną kartą walk, która jest doskonałym połączeniem zestawień sportowych oraz tych “dymogennych”. Ustalono, że walką wieczoru będzie wielki rewanż pomiędzy jednym z włodarzy FAME Michałem Boxdelem Baronem a Pawłem Jóźwiakiem, Prezesem FEN. Dla uatrakcyjnienia widowiska walka została zakontraktowana na zasadach K1 w małych rękawicach. Jaki jest wynik Boxdel - Jóźwiak na Fame Friday Arena 2? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: wynik walki na Fame Friday 2

Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: wynik tej walki na Fame Friday Arena 2 jest w zasadzie najważniejszy. Była to bowiem walka wieczoru gali w Szczecinie. Jednocześnie to rewanż tych osobistości. Do pierwszego starcia doszło na gali Fame MMA 17 w lutym 2023. Wtedy panowie zawalczyli w formule MMA w rzymskiej klatce i zdecydowanie lepszy okazał się współtwórca projektu Goats. Przy okazji drugiego pojedynku warunki zostały zmienione, ale niewiele to zmieniło, bo to Boxdel znów był faworytem. Przemawiał za nim spryt, szybkość, siła i finalnie ogromna przemiana, jaką przeszedł.

Wyniki wszystkich walk Fame MMA Friday. Kto wygrał Fame MMA 21.07.2023? [WYNIKI]

TYBURSKI BEZ OGRÓDEK O ALBERTO PO WALCE NA FAME19

Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: wynik walki na Fame Friday 2

Wynik walki Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak 29.09.2023 jest zaskakujący czy wygrał faworyt internautów? Nim był Boxdel, ale nie wolno było lekceważyć umiejętności prezesa FEN. Kto wygrał? Zwycięzcą jest Michał Boxdel Baron przez TKO w 2. rundzie.

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 18.11.2023?

  • RUNDA 1: Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (K-1, małe rękawce)

Walka rozpoczęła się od uderzenia ze strony Jóźwiaka i padł na deski Boxdel. Było liczenie! Chwilę później wrócił do walki i szedł do przodu, ale z większym respektem podszedł do swojego rywala. Jóźwiak chciał dystansować Boxdela, a włodarz musiał uspokoić ten pojedynek. W połowie pierwszej rundy znów mocny cios Jóźwiaka w twarz Barona i znów zachwiał się Boxdel. Dobrze korzystał z zasięgu rąk prezes FEN, nie wiedział jak się dobrać do swojego rywala Boxdel. W 50 sekundzie mieliśmy ciekawą wymianę z obu stron i wydaje się, że odczuł to Jóźwiak. Wyraźny grymas bólu na twarzy Pawła. Coś jest nie tak z jego lewą nogą.

  • RUNDA 2: Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (K-1, małe rękawce)

Runda druga rozpoczęła się od uderzeń ze strony Boxdela i poczuł ciosy Jóźwiak. Musiał klinczować. W 20 sekundzie front-kick włodarza Fame, ale nie zrobił większej krzywdy. Kilkanaście sekund znów low-kick na bolącą, lewą nogę. Na dwie minuty przed końcem potężny cios Boxdela i padł na deski Jóźwiak! Liczony, ale nie wiedział, co się dzieje. Mimo to sędzia dopuścił go do walki. Boxdel ruszył dobić rywala, ale sklinczował prezes FEN. Chwilę później starał się powrócić do pojedynku. Pokazał tym charakter. Na 25 sekund przed końcem mocny lewy sierpowy na środku oktagonu i było drugie liczenie. W ostatniej sekundzie Boxdel idealnie trafił rywala i padł na deski prezes FEN!