Mecz Szwecja - Słowacja: kiedy, gdzie i o której godzinie mecz na Euro 2020?

2021-06-18 14:25
Euro 2020
Autor: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Już w najbliższy piątek zostanie rozegrany pierwszy mecz drugiej kolejki w grupie E Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021. Co ciekawe z perspektywy polskich kibiców, może mieć on znaczenie dla losów naszej reprezentacji. Na boisku zmierzą się bowiem piłkarze ze Szwecji i ze Słowacji. Kiedy i gdzie mecz Szwecja - Słowacja? O której godzinie transmisja?

Mecz Szwecja - Słowacja na Euro 2020: kiedy, gdzie i o której odpowiedzi? Te trzy kwestie są najważniejsze dla wszystkich kibiców, którzy z zapartym tchem obserwują, jak ich ulubieni piłkarze radzą sobie na murawie. Mimo że na boisku nie zobaczymy reprezentacji Polski, to mecz Szwecja - Słowacja może mieć bardzo duże znaczenie dla naszej drużyny. To właśnie ze Słowacją nasi piłkarze przegrali 1:2. Mecz ze Szwecją został zaplanowany natomiast na 23 czerwca. Wcześniej, bo 19 czerwca, Polacy zagrają z Hiszpanią.

Mecz Szwecja - Słowacja będzie pierwszym spotkaniem drugiej kolejki w grupie E, z której chcą się wydostać członkowie naszej reprezentacji. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące sportowego pojedynku.

Mecz Szwecja - Słowacja: kiedy?

To może być bardzo ciekawe starcie. Reprezentacja Słowacji udowodniła, że nie jest tak słaba, jak początkowo myślano. Kiedy zobaczymy mecz Szwecja - Słowacja? Spotkanie otwierające drugą kolejkę w grupie E zaplanowano na piątek, 18 czerwca.

Mecz Szwecja - Słowacja: gdzie?

Spotkanie reprezentacji Szwecji i Słowacji odbędzie się na stadionie w Sankt Petersburgu. To właśnie w tym miejscu Polacy przegrali ze Słowakami i tam zmierzą się z drużyną ze Szwecji.

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!

Mecz Szwecja - Słowacja: o której godzinie?

Jako że mecz Szwecja - Słowacja będzie pierwszym rozegranym 18 czerwca, pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 15:00. Następnego dnia Polacy zmierzą się z Hiszpanami.

Najnowsze