Mecz POLSKA - SZWECJA 23.06.2021: SKŁADY. Jaki skład Polski na Szwecję? [EURO 2020]

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Mecz POLSKA - SZWECJA 23.06.2021: SKŁADY. Jaki skład Polski na Szwecję? [EURO 2020]

Mecz Polska - Szwecja 23.06.2021: SKŁADY. Jaki skład Polski na Szwecję? [EURO 2020]

2021-06-23 17:04

Jakie składy w meczu Polska - Szwecja 23 czerwca 2021? Jaki skład Polski na mecz ze Szwecją? Duża odpowiedzialność spoczywa na piłkarzach, którzy pojawią się na boisku w Sankt Petersburgu. Powalczą bowiem o trzy punkty, które dadzą nam powody do ogromnej radości. Tylko zwycięstwo daje nam wyjście z grupy i grę w fazie pucharowej.

1. Mecz Polska - Szwecja 23.06.2021: SKŁADY
  2. Skład Polski na Szwecję EURO 2020: jaki skład?

Mecz Polska - Szwecja 23.06.2021: SKŁADY. Zastanawiacie się, jaki skład Polski na Szwecję? Jak wygląda skład Polski na mecz ze Szwecją 23 czerwca 2021? Niewątpliwie skład reprezentacji Polski na mecz ze Szwecją na Euro 2020 to istotna, a wręcz jedna z najważniejszych kwestii. Wyjściowa jedenastka, na którą postawi od pierwszych minut Paulo Sousa spróbuje od pierwszych minut narzucić swój styl gry, a finalnie zdobyć komplet trzech punktów. Kibice liczą na świetną dyspozycję Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego i znakomitą postawę Wojciecha Szczęsnego w bramce. Na kilkanaście godzin przed pojedynkiem skład Polski na Szwecję 2021 to duża niewiadoma szczególnie w środku pola. Znak zapytania pojawił się obok Jakuba Modera, który odczuwa skutki walki w pojedynku z Hiszpanami. Wiele wskazuje na to, że do pierwszego składu powróci Grzegorz Krychowiak, który pauzował w ostatnim meczu po tym, gdy otrzymał czerwoną kartkę w spotkaniu inauguracyjnym. Skład Polski na mecz ze Szwecją 23 czerwca jest również ważny pod kątem fazy pucharowej. Dowiemy się, czy polscy piłkarze wywalczą udział w Euro 2020 1/8 finału.

Raport z Sopotu. Ostatni trening przed Szwecją

Mecz Polska - Szwecja 23.06.2021: SKŁADY

Polska - Szwecja 23 czerwca 2021 to trzeci, czyli kończący rywalizację w grupie E pojedynek. Szwedzi śmiało mogą zaliczyć fazę grupową Mistrzostw Europy do udanych. Na start turnieju zremisowali bezbramkowo z Hiszpanią, a następnie wygrali ze Słowacją po rzucie karnym podyktowanym w 76. minucie. Polscy piłkarze na pewno otrzymali wytyczne, co do gry Alexandra Isaka, którego każdy kontakt z piłką w okolicach pola karnego jest dużym zagrożeniem. W środku pola doskonale radzi sobie Albin Ekdal. Warto zaznaczyć, że piłkarze Szwecji mają już pewny udział w fazie pucharowej.

Skład Polski na Szwecję EURO 2020: jaki skład?

Jaki skład Polski na mecz ze Szwecją? Kto będzie grać? Wydaje się, że wielkich korekt w porównaniu do pojedynku z Hiszpanią nie będzie. Jedyna zmiana, jakiej zapewne dokona selekcjoner Paulo Sousa będzie wymiana Jakuba Modera na Grzegorza Krychowiaka. Składy Polska - Szwecja 23 czerwca poznaliśmy najpóźniej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, czyli o 17:00.