Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

i

Autor: High League Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

2022-12-10 23:55

Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: wynik walki na High League 5 elektryzuje kibiców. Z jednej strony Muran, który jest nieobliczalny i nawet nie będąc faworytem danego starcia zawsze daje z siebie wszystko. Z drugiej strony natomiast odważny i pewny siebie Scareface, który dwie dotychczasowe walki przegrał w pierwszych sekundach. Jaki jest wynik walki Murański Bomba 10.12.2022? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: wynik walki High League 5

Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: wynik walki High League 5. Zastanawiacie się, kto wygrał 10.12.2022, bo przegapiliście hitowy pojedynek? Nic straconego, bo wynik Murański Bomba 2022 podrzucamy w tym miejscu. Było gorąco pomiędzy tymi zawodnikami na konferencjach prasowych. Dlatego też rezultat tego starcia wzbudza ciekawość.Muran przebojem wdarł się do świata freak-fightów. To zawdzięcza przede wszystkim konfliktowi z Arkadiuszem Tańculą, swoim dawnym przyjacielem z serialu Lombard. Życie pod Zastaw Telewizji Puls. Aktualnie Murański w pełni skupia się na walkach i bije się lepiej niż niejeden zawodowiec. Konkurentem Murana, doskonale znany fanom HIGH League Paweł Bomba. Scarface póki co nie miał szczęścia w klatce i przegrywał z Mateuszem Tarzanem Leśniakiem i Amadeuszem Ferrarim Roślikiem. Nie boi się wyzwań i wyjdzie do pojedynku ze znacznie bardziej doświadczonym konkurentem. Trójmiejski prawnik-zadymiarz z pewnością nieraz zirytuje swojego konkurenta. Temperatura wzrośnie!

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Mateusz Murański - Paweł Bomba 2022: wynik walki High League 5

Wynik walki Mateusz Murański - Paweł Bomba poznacie poniżej. To trzeci od końca pojedynek w karcie walk, co oznacza, że rezultat znany będzie dopiero po godzinie 23. Pamiętajcie, że dostępna jest też HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Za jej pośrednictwem dokładnie dowiecie się, co aktualnie ma miejsce w łódzkiej Atlas Arenie!

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

RUNDA 1: Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba

Walka rozpoczęła się od kopnięcia ze strony Murańskiego. Szybko stara się ruszać syn Jacka, próba kopnięcia i poślizgnięcie Murana! Sędzia nie liczył. Po pierwszej minucie ruszył do ataku Murański, kilka celnych ciosów i w opresji był Bomba. Uciekł, ale krew pojawiła się na jego piszczelu. Scareface upomniany za kopnięcie w krocze. 

Po dwóch minutach przerwy sędzia wznowił starcie. Bomba od razu chciał kopnąć, a Murański szukał drogi do twarzy rywala. W połowie pierwszej rundy wiatraki ze strony Murana, ale przetrwał je Bomba. W pewnym momencie syn Jacka Murańskiego zaczął dusić rywala, co w walce K-1 jest zakazane. Murański ma prawdopodobnie kontuzję nogi, bo lekko utyka. Chwilę później znów złamał zasady, bo obalił swojego rywala. Sędzia upomniał Murańskiego. Ten chwilę później ponownie sprowadził walkę do parteru. Sędzia dał minusowy punkt Muranowi. 

RUNDA 2: Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba

Bomba na początku drugiej rundy ładna kombinacja, ale uciekł Murański. Kopniecie ze strony Murańskiego i pojawił się grymas na twarzy Murana! Uśmiechnął się Bomba i ruszył na swojego rywala. Kuleje młodszy Muran. W połowie drugiej rundy kopnięcie ze strony Scareface'a i padł Murański. Sędzia zaczął liczyć. Ledwo podniósł się Murański. Minutę przed końcem kolejne niskie kopnięcia Bomby i znów pada Murańsku! 40 sekund przed końcem kolejne kopnięcie, ale nie upadł tym razem, bo wiedział, że to będzie jego koniec. Murański wciąż ma moc w rękach i musi uważać.

RUNDA 3: Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba

Na początku trzeciej rundy zawodnicy przytulili się tak, jakby nie mieli konfliktu. Chwilę później Murański ruszył z wiatrakami i ponownie sprowadził walkę do parteru. Kolejny ujemny punkt dla Murana. W 40 sekundzie Bomba pięknie wycelował i trafił Murańskiego. Rozwścieczony Muran, znów sfaulował rywala, sprowadził walkę do parteru. Sędzia przerywa pojedynek. Fatalna walka syna Jacka Murańskiego. 

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?

W MMA Murański stoczył dotychczas sześć starć, z czego triumfował w czterech z nich. Pokonywał Artura Epic Cheat Meala Syca, Norberta Warszawskiego Dresika Janeckiego, Marcina Mielonidasa Makowskiego i znanego z HIGH League Alana Alanika Kwiecińskiego. Dwukrotnie pokonywał go Arkadiusz Tańcula. Mateusz Murański to nie tylko mocny zawodnik o wielkim sercu do walki, ale również słynny zadymiarz. Można być pewnym, że podczas konferencji i programów z jego udziałem temperatura wzrośnie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE