Marta Linkiewicz wycofa się z Fame MMA 3?! Jest zmęczona Godlewską

2019-03-30 9:23
Marta Linkiewicz wycofa się z Fame MMA 3?! Jest zmęczona Godlewską
Autor: KRYSTIAN DOBUSZYNSKI/POLSKA PRESS / EAST NEWS Marta Linkiewicz wycofa się z Fame MMA 3?! Jest zmęczona Godlewską

Marta Linkiewicz anuluje swój udział w walce na Fame MMA 3? Byłoby to duże zaskoczenie, bo patoinfluencerka wydaje się być faworytką w swoim starciu z Moniką Godlewską. Do skrzyżowania rękawic ma dojść 30 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Czy faktycznie dojdzie?

Walka Marta Linkiewicz - Monika Godlewska na Fame MMA 3 od pierwszego momentu rozgrzewa internautów. Organizatorzy, w momencie ogłoszenia zawodników gali, nie zdradzili, że bohaterkami wieczoru mają zostać właśnie te internetowe celebrytki. Wszystko stało się jasne, podczas pierwszej konferencji, w czasie której doszło do ostrego, słownego pojedynku pomiędzy paniami. Linkiewicz i Godlewska wykrzykiwały w swoim kierunku bardzo głośno i nie szczędziły słów na swój temat. Podobnie było w czasie drugiej konferencji. Teraz internauci zastanawiają się, czy do pojedynku w ogóle dojdzie. Wszystko po ostatniej wypowiedzi "Linkimaster" na InstaStories.

Zobacz: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK, JAKIE WALKI. Kto walczy na Fame MMA 3?

Marta Linkiewicz na Fame MMA 3 - zrezygnuje?

Marta Linkiewicz po drugiej konferencji prasowej, w czasie której rzuciła w kierunku Godlewskiej jajkiem (Godlewska w czasie pierwszej konferencji rzuciła w kierunku Linkiewicz szklanką, a w czasie drugiej kaszanką), poinformowała na swoim InstaStories, że ma już dość gali Fame MMA i nie spodziewała się takim zachowaniem swojej rywalki. Powiedziała:

Czasami sobie tak leżę i myślę "na ch*j ci było to całe Fame MMA. To nie jest tak, że wychodzisz, odje*iesz walkę i elo, tyle cię widzieli. Po drodze, kur*a, musisz się tyle pier*olić z tymi ludźmi, takiego pokroju Esmeraldy Godlewskiej. Musisz się taplać w tym gó*nie z nimi. Ku*wa, zaje*iście, zawsze tego chciałam  

żaliła się poirytowana Linkiewicz. Z walki raczej nie zrezygnuje, jednak jej udział w kolejnych edycjach wydarzenia stoi pod dużym znakiem zapytania.

Linkiewicz - Godlewska to jedno ze starć podczas Fame MMA 3, które odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. 

Fame MMA 3 - gdzie oglądać online? Cena PPV

Najnowsze