Fame MMA 3 - gdzie oglądać online? Cena PPV

2019-03-30 19:14
Fame MMA 3 - gdzie oglądać online?
Autor: Screen z YouTube/FAME MMA Fame MMA 3 - gdzie oglądać online?

Fame MMA 3 - gdzie oglądać trzecią edycję gali, w której zmierzą się celebryci, influencerzy oraz youtuberzy? Jak będzie cena PPV? Transmisja online z Fame MMA 3 do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Fame MMA 3 - gdzie oglądać online i jaka jest cena PPV? Takie pytania z pewnością zadaje sobie mnóstwo fanów, którzy chcą obejrzeć walki gwiazd polskiego internetu. Tym razem Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Jak wygląda sprawa z transmisją na żywo z tego wydarzenia?

przeczytajFAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK

Fame MMA 3 - gdzie oglądać, PPV

Gdzie oglądać Fame MMA 3 online? PPV czy za darmo? Podobnie jak przypadku zeszłorocznej gali transmisja online z Fame MMA będzie płatna. Walki freaków internetowych będziemy mogli śledzić na żywo dopiero po wykupieniu PPV. Koszt streamu 3. edycji Fame MMA wynosi jedynie 19,99 złotych. Więcej informacji na temat transmisji z gali uzyskacie na stronie famemma.tv.

Fame MMA 3 - zapowiedź

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE