Bedoes na Fame MMA?! Raper odmawia przez Martę Linkiewicz

2019-03-30 14:57
Marta Linkiewicz i Bedoes
Autor: screen YouTube

Gale Fame MMA cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko niewątpliwie za sprawą zawodników, którzy walczą w klatkach. Nie zobaczymy w nich zawodowców, tylko znanych youtuberów, celebrytów i ogólnie mówiąc - twórców internetowych. W najbliższej - trzeciej gali, będziemy mogli podziwiać walkę między innymi Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz. Ostatnia z nich jest powodem, dla którego Bedoes odmówił udziału w Fame MMA. Dlaczego?

Bedoes odmówił udziału na Fame MMA? Wszystko przez Martę Linkiewicz. Gale Fame MMA od początku budziły ogromne emocje i przyciągały tysiące fanów. Nic dziwnego - podczas nich można oglądać znane osoby, walczące w klatkach. Jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia - Bedoes wydał ostatnio oświadczenie, w którym poinformował, że nie wystąpi na Fame MMA. Powodem jest Marta Linkiewicz. 

Przeczytaj także: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK, JAKIE WALKI. Kto walczy na Fame MMA 3?

Zobacz: Fame MMA 3 - koncert gwiazdy na gali. Kto wystąpi na Fame MMA 3?

Bedoes na Fame MMA?!

Bedoes na swoim fanpage'u na Facebooku odniósł się do pytań dziennikarzy, które padły podczas konferencji Fame MMA. Były one skierowane do Filipka, który już 30 marca zawalczy w klatce. Wiadomo nie od dziś, że Bedoes miał 'mały' konflikt z zawodnikiem Fame MMA. Podczas konferencji padły pytania, czy panowie chcieliby kiedyś zawalczyć przeciwko sobie. Bedoes to skomentował:

My z Filipkiem wyjaśniliśmy sobie wszystko we Wrocławiu w cztery oczy i oboje mówiliśmy o tym niejednokrotnie. Dalsze pytanie „ooo Filipek Zawalczysz z Bedoesem? Hehe bo WiEsZ MiaŁeŚ z niM beef” to tylko nakręcanie negatywnego hype-u i budzenie kontrowersji w którym ja nie mam zamiaru brać udziału, a jeśli ktokolwiek spodziewałby się mojego występu na Fame MMA po tym jak nagrałem całą płytę krytykując bezsensowną nienawiść to niech przesłucha ją jeszcze raz. Nie mam nic do Boxdela bo to mega miły gość i nie ma ode mnie żadnej negatywnej energii.

Bedoes odniósł się również do kwestii udziału w gali. Oświadczył, że nie wystąpi na Fame MMA ze względu na Martę Linkiewicz:

Kiedyś na live zażartowałem, że zawalczyłbym na tej gali chyba za pięćset tysięcy czy milion, nie pamietam co wtedy dokładnie powiedziałem, ale nie wezmę udziału w tym samym wydarzeniu w którym bije się Marta Linkiewicz w tym samym czasie samemu próbując wbić do głowy młodym ludziom to co jest ważne a co nie i nie zmieni tego sto tysięcy, pięćset tysięcy czy milion złotych. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć mnie na żywo jak walczę to zapraszam na koncerty na których za każdym razem walczę o marzenia.

Mimo że przed nami trzecia edycja Fame MMA, czwarta jest już planowana. Więcej informacji o niej możecie znaleźć tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze