MARCIN NAJMAN - DON KASJO: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?

Marcin Najman - Don Kasjo: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?
Autor: accredito.com / materiał prasowy / FAME MMA Marcin Najman - Don Kasjo: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?

Marcin Najman - Don Kasjo: wynik walki na Fame MMA 8 to istotna sprawa dla tych zawodników. Było wiadomo, że El Testosteron, w przypadku porażki mógł już nie dostać kolejnej szansy od włodarzy. Kasjusz Życiński natomiast, w przypadku przegranej, nie miał nic do stracenia. Kto wygra walkę na Fame MMA 8? Przekonajcie się sprawdzając wynik elektryzującego starcia na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Marcin Najman - Don Kasjo: WYNIK walki na Fame MMA 8
  2. Marcin Najman - Don Kasjo: walka na Fame MMA 8

Marcin Najman - Don Kasjo: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020? Jak wyglądała walka Najman Don Kasjo 2020? Wynik był jednogłośny czy sędziowie byli podzieleni, jeśli chodzi o punktację? Z myślą o wszystkich osobach, które chcą znać wynik walki Najman Don Kasjo na Fame MMA 8 podrzucamy garść informacji i szczegółów. Marcin Najman x Kasjusz Życiński oznaczono jako jedna z głównych walk wieczoru 21 listopada. Przedostatnie starcie na gali elektryzowało kibiców od kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu tygodni. Don Kasjo od kilku miesięcy atakował swojego rywala zarzucając mu, że ciągle przegrywa i nie jest prawdziwym sportowcem za jakiego się uważa. Marcin Najman natomiast z uśmiechem na twarzy przyjmuje krytykę pod jego adresem nieustannie kwitując, że wszystko rozstrzygnie się w oktagonie. Jak wyglądała walka Najman - Don Kasjo 2020? Wynik walki na Fame MMA 8 poznacie w tym miejscu na ESKA.pl.

Marcin Najman - Don Kasjo: co się stało na Fame MMA 8? Mocne OŚWIADCZENIE federacji

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

Marcin Najman - Don Kasjo: WYNIK walki na Fame MMA 8

Wynik walki Marcin Najman - Don Kasjo na Fame MMA 8 poznamy w okolicach godziny 22:30. Możliwe, że nieco później, bo wszystko zależne jest od przebiegu poprzednich pojedynków. Przedostatnia walka Fame MMA 8 elektryzuje internautów bardziej niż walka wieczoru, czyli starcie Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim.

Kto przed galą był faworytem walki Najman - Don Kasjo? Nie da się ukryć, że to El Testosteron miał więcej atutów. Ten największy to oczywiście doświadczenie w sportach walki. Niczego jednak nie można odebrać Kasjuszowi Życińskiemu, który do tej pory wygrał swoje trzy pojedynki z klasowymi rywalami. Walka Najman - Don Kasjo odbywa się w formule bokserskiej, w małych rękawicach. 

Marcin Najman - Don Kasjo: walka na Fame MMA 8

I runda walki: Marcin EL TESTOSTERON Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński

Długo wyczekiwane starcie rozpoczęło się od agresywnych ataków Marcina Najmana. El Testosteron niespodziewanie obalił Don Kasjo, co jest niezgodne z regułami. Sędzia odjął punkt Marcinowi Najmanowi. Walka została wznowiona a chwilę później Najman ponownie złamał reguły kopiąc Kasjusza po nogach. Walka została przerwana a ochroniarze rzucili się na zawodników.

Don Kasjo wygrywa przez dyskwalifikację. 

W związku z niesportowym zachowaniem Marcina Najmana, prezes federacji - Krzysztof Rozpara postanowił przeprosić Kasjusza Życińskiego:

Przepraszamy Don Kasjo za zaistniałą sytuację. Doszło do tego, do czego nigdy nie powinno dojść. Marcin poniesie konsekwencje tego, co zrobił. Przepraszamy widzów, bo nie takie widowisko chcieli zobaczyć. Z Marcinem Najmanem będziemy mieć osobną rozmowę.

ESKA XD EXTRA
Najnowsze