Marcin Najman - Don Kasjo: co się stało na Fame MMA 8? Mocne OŚWIADCZENIE federacji

Marcin Najman - Don Kasjo: co się stało? OŚWIADCZENIE federacji i koniec współpracy
Autor: screen z filmu na Twitterze: https://twitter.com/PatrykSykut/status/1330293820467130368 Marcin Najman - Don Kasjo: co się stało? OŚWIADCZENIE federacji i koniec współpracy

Marcin Najman walczył z Kasjuszem Życińskim na Fame MMA 8. Starcie zaplanowane było w formule bokserskiej, co oznacza, że schodzenie do parteru i kopnięcia były zakazane. Inaczej regulamin zrozumiał Marcin Najman. El Testosteron postanowił dwukrotnie złamać zasady. Co się dokładnie stało na Fame MMA 8?

Spis treści

  1. Marcin Najman - Don Kasjo: Fame MMA 8
  2. Marcin Najman - zachowanie na Fame MMA 8
  3. Marcin Najman - koniec kariery w Fame MMA
  4. Marcin Najman - komentarz
  5. Marcin Najman - Don Kasjo: wideo

Marcin Najman - Don Kasjo: co się stało? Osoby, które nie widziały Fame MMA 8 mogą zadawać takie pytanie. Doszło bowiem do dość skandalicznego zachowania, o którym błyskawicznie zrobiło się bardzo głośno. Marcin Najman i Kasjusz Życiński na Fame MMA 8 walczyli ze sobą w formule bokserskiej, w małych rękawicach. Zgodnie z ustalonymi zasadami, panowie mieli bić się tylko w stójce bez możliwości sprowadzania starcia do parteru i bez możliwości używania nóg. Z innego założenia wyszedł El Testosteron, który po kilkunastu sekundach walki postanowił wejść w nogi swojego rywala powalając go i obijając jego twarz na macie. Sędzia wkroczył do akcji rozdzielając Najmana od Życińskiego, odbierając mu jednocześnie jeden punkt za złamanie regulaminu pojedynku. Wydawało się, że sytuacja już się nie powtórzy i Najman popełnił nieświadomy błąd. Tymczasem doświadczony bokser, który miał pokazywać sportowego ducha na galach Fame MMA, zdecydował się okopać nogę Don Kasjo. Czujnie do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy rozdzielili zawodników. 

FAME MMA 8 ONLINE NA ŻYWO 21.11.2020 - WYNIKI. Fame MMA 8 za darmo [RELACJA LIVE]

ESKA XD EXTRA

Marcin Najman - Don Kasjo: Fame MMA 8

Najman - Don Kasjo, to dziewiąta walka na Fame MMA 8. Długo wyczekiwane starcie rozpoczęło się od agresywnych ataków Marcina Najmana, które nie robiły wrażenia na Kasjuszu Życińskim. Niespodziewanie, w 25 sekundzie, El Testosteron obalił na ziemię Kasjusza Życińskiego, co jest niezgodne z regułami. Sędzia odjął punkt Marcinowi Najmanowi uważając, że może zapomniał na jakich zasadach walczy. Walka została wznowiona a chwilę później Najman ponownie złamał reguły kopiąc Kasjusza po nogach. Walka została przerwana a ochroniarze wbiegli do oktagonu, by oddzielić od siebie zawodników.

Marcin Najman - zachowanie na Fame MMA 8

Zachowanie Marcina Najmana zdenerwowało włodarzy Fame MMA. Krzysztof Rozpara przeprosił Don Kasjo i widzów oglądających Fame MMA. Niektórzy wykupili PPV, tylko i wyłącznie ze względu na to starcie. Krzysztof Rozpara powiedział: 

Przepraszamy Don Kasjo za zaistniałą sytuację. Doszło do tego, do czego nigdy nie powinno dojść. Marcin poniesie konsekwencje tego, co zrobił. Przepraszamy widzów, bo nie takie widowisko chcieli zobaczyć. Z Marcinem Najmanem będziemy mieć osobną rozmowę.

zakomunikował tuż po walce.

Marcin Najman - koniec kariery w Fame MMA

Oświadczenie pojawiło się także na facebookowym profilu Fame MMA. Ogłoszono, że federacja kończy współpracę z Najmanem komunikując, że zawodnik zrobił to w najgorszy możliwy sposób:

Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden „instynkt". To była zwykła ucieczka od walki 😡

Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce

Marcin Najman - komentarz

Dlaczego Marcin Najman złamał zasady walki? Tuż po walce napisał na Twitterze: - Potraktowałem go tak jak on moją Rodzine. Chodzi o konflikt, który nabrał na mocy po tym, gdy Don Kasjo zasugerował, że Najman może mieć romans. El Testosteron zapowiedział, że po tych słowach sprawa zakończy się sądzie.

Marcin Najman - Don Kasjo: wideo

Najnowsze