Marcin Malczyński - wiek, wzrost, Fame MMA 9, waga, Kubańczyk, dziewczyna, Instagram, YouTube

2021-03-06 14:35 PO.
Marcin Malczyński
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Marcin Malczyński wystąpi na Fame MMA 9! Kim jest Rywal Jakuba Kubańczyka, który już wkrótce wyląduje z nim w oktagonie? Co wiemy na temat Marcina Malczyńskiego? Więcej informacji o przeciwniku znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. Marcin Malczyński - wiek
  2. Marcin Malczyński - wzrost
  3. Marcin Malczyński - Fame MMA 9
  4. Marcin Malczyński - waga
  5. Marcin Malczyński - Kubańczyk
  6. Marcin Malczyński - dziewczyna
  7. Marcin Malczyński - Instagram
  8. Marcin Malczyński - YouTube

Marcin Malczyński - wiek, wzrost, Fame MMA 9, waga, Kubańczyk, dziewczyna, Instagram, YouTube. Kim jest zawodnik najnowszej edycji Fame MMA 9? Sportowa gala zbliża się wielkimi krokami! Nadchodząca impreza jest bez cienia wątpliwości jednym z najbardziej kontrowersyjnych sportowych wydarzeń, jakie z roku na rok cieszy się coraz większą oglądalnością. Tegoroczna karta walk jest równie imponująca, dlatego też jest o niej bardzo głośno jeszcze przed rozpoczęciem się widowiska. Marcin Malczyński postanowił dołączyć do grona zawodników i ponownie spróbować swoich sił w oktagonie. Sportowiec tym razem zmierzy się z popularnym w mediach społecznościowych Kubańczykiem, który swoją drogą debiutował przy okazji czwartej odsłony gali Fame MMA.

Marcin Malczyński będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ posiada on zdecydowanie mniejsze doświadczenie w tej sferze niż jego rywal. Mimo to jest w posiadaniu pasa mistrzowskiego Fame MMA w kategorii średniej, który wywalczył w trakcie walki z Markiem Hoffmanem.

Marcin Malczyński - wiek

Sportowiec urodził się w 1992 roku, czyli obecnie ma 29 lat.

Marcin Malczyński - wzrost

Marcin Malczyński mierzy aż 196 centymetrów wzrostu!

Marcin Malczyński - Fame MMA 9

Marcin Malczyński ponawia swoją przygodę z Fame MMA! Sportowiec zawalczy ponownie w 9. gali wydarzenia, a przypomnijmy, że zadebiutował on w 5 edycji sportowego show, gdzie pokonał Marka AdBustera Hoffmana.

Marcin Malczyński - waga

Marcin Malczyński nie podaje swojej dokładniej wagi, jednak z pewnością dowiemy się tego już wkrótce! 

Marcin Malczyński - Kubańczyk

Marcin Malczyński zawalczy z Kubańczykiem już wkrótce na Fame MMA 9. Ich walka jest jedną z bardziej wyczekiwanych walk wieczoru!

Marcin Malczyński - dziewczyna

Marcin Malczyński jest w związku z Agnieszką Malczyńską. Para bardzo często pokazuje się wspólnie w mediach społecznościowych.

Marcin Malczyński - Instagram

Marcin Malczyński posiada własny profil na Instagramie, który obserwuje prawie 400 tysięcy osób! 

Marcin Malczyński - YouTube

Marcin i Dawid Malczyńscy założyli swój własny kanał na YouTube, który obecnie ma prawie 2 miliony subów! Wystartował on w 2007 roku

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Najnowsze