Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

i

Autor: High League Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

2022-12-10 23:05

Wynik walki Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska jest ważny ze względu na obie panie. Dla Mai Staśko to szansa, by po pokonaniu Maszy zbliżyć się do starcia o pas kobiet federacji High League. Dla Graczykowskiej natomiast to ważne starcie ze względu na możliwy pojedynek z Agatą Fagatą Fąk! Jak wyglądała walka Staśko - Masza 10 grudnia 2022? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Maja Staśko - Masza Graczykowska: wynik walki High League 5

Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska: wynik walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022? Na rezultat tego pojedynku od kilku tygodni czekali internauci. Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jej konkurentka, Maria Masza Graczykowska, z HIGH League związała się również przed czwartą edycją, ale na swój debiut musiała zaczekać do gali w Łodzi. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich influencerek. W Internecie głośno jest przede wszystkim o jej konflikcie z inną zawodniczką HIGH League, Agatą Fagatą Fąk.

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Maja Staśko - Masza Graczykowska: wynik walki High League 5

O debiucie Mai Staśko w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. Słynna aktywistka zdecydowała się na podpisanie kontraktu z HIGH League i zadebiutowała w klatce 17 września na gali HIGH League 4. Jej konkurentką była kontrowersyjna streamerka i influencerka, Ewa Mrs. Honey Wyszatycka. Staśko, po dobrej walce, wygrała przez decyzję sędziowską. Czy poradziła sobie z trudniejszą debiutantką? Wynik walki Maja Staśko Masza Graczykowska 10 grudnia 2022 poznaliśmy po 23:00. Przez TKO w pierwszej rundzie wygrała Maja Staśko. Poniżej opis walki.

Pamiętajcie, że dostępna jest też HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Za jej pośrednictwem dokładnie dowiecie się, co aktualnie ma miejsce w łódzkiej Atlas Arenie!

RUNDA 1: Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska

Walka rozpoczęła się w dużym dystansie. Masza Graczykowska z daleka próbowała toczyć pojedynek, tak jakby nie chciała walczyć. Podbiegła do niej Maja Staśko, która zadała kilka ciosów. Odwróciła się plecami Masza, otrzymała kilka ciosów, a sędzia przerwał pojedynek zaczął liczyć. Po powrocie do walki, znów Maja Staśko zaatakowała i wywróciła się Graczykowska. Znów powrót do walki i wolała usiąść Graczykowska. Sędzia liczył, ale ta nie miała ochoty powrócić do walki. Maja Staśko bardziej zmęczyła się na rozgrzewce niż w tej walce. 0 emocji. Szkoda miejsca w karcie walk.

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE