Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League 3 [4.06.2022]

i

Autor: High League Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League 3 [4.06.2022]

Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski: WYNIK walki na High League 3 [4.06.2022]

2022-06-04 21:18

Wynik walki Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski 4.06.2022 to jedna z najbardziej interesujących kwestii. Pomiędzy tymi gwiazdami internetu mocno zawrzało podczas spotkania twarzą twarz na ważeniu, więc obaj mieli sobie coś do udowodnienia. Kto wygrał na High League 3? Przekonajcie się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Łukasz Wdowiak - Kamil Kossakowski: walka High League 3
  2. Łukasz Wdowiak - Kamil Kossakowski: WYNIK WALKI

Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski: wynik walki na High League 3 interesuje fanów tych osobistości. Panowie Lukas TV i Kamil Kossakowski zmierzyli się w szalonej walce trzech na pierwszej edycji. Wtedy obok nich wystąpił jeszcze Sebastian Bunio Szabunio. Jako pierwszy z walki odpadł Kossakowski, który na kilka dni przed galą zastąpił w starciu Łukasza Yoczooka Walaszka. Disco-polowiec i tiktoker pokazał się jednak ze świetnej strony. Rywale atakowali go we dwóch, a potrafił im oddawać i w pewnych momentach nawet zagrozić. Ostatecznie starcie zwyciężył Łukasz Wdowiak. Ten werdykt nie spodobał się jednak wszystkim. Podczas HIGH League 3 dojdzie do zasłużonego rewanżu!

Łukasz Wdowiak - Kamil Kossakowski: walka High League 3

Lukas TV zasłynął jako najpopularniejszy prankster w Polsce. Na YouTube obserwuje go prawie milion subskrybentów. Jego filmy zyskały ponad 200 milionów wyświetleń. Nagrywał też piosenki, napisał książkę. W ostatnim czasie skupił się przede wszystkim na treningach MMA! Jego rywal, Kamil Kossakowski, to jeden z najpopularniejszych polskich tiktokerów i disco-polowców. Jest liderem zespołu DiscoBoys i autorem takich hitów jak Niebieskie oczy czy Zarąbista blondi. Starcie zakontraktowano w limicie wagowym do 77 kilogramów.

High League 3 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na High League 4.06.2022?

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 3.06.2022

Łukasz Wdowiak - Kamil Kossakowski: WYNIK WALKI

Wynik walki Łukasz Wdowiak - Kamil Kossakowski 4.06.2022 jest zaskoczeniem. Wiele osób nie dawało szans Lukasowi TV, a ten pokazał duży charakter i o werdykcie zdecydowali sędziowie. Jednogłośnym zwycięzcą jest Kamil Kossakowski.

  • I RUNDA: Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski

Ruszył od razu Kossakowski na Wdowiaka wycelował kilkoma ciosami i niemal go nie znokautował. Lukas TV postanowił szybko przytulić się do swojego rywala. Walka przeniosła się do parteru a Wdowiak był od góry. Nie utrzymał swojej pozycji mimo większej wagi. Kossakowski w miedzy czasie uderzył dwa razy głową, a sędzia przywołał zawodnika do porządku grożąc odjęciem punktów. Mocno obrywa Wdowiak.

  • II RUNDA: Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski

Druga rundę lepiej zaczął Kossakowski, który znów wycelował i trafił w głowę swojego rywala. Lukas TV błyskawicznie zaczął uciekać a Kossakowski gonił go po klatce. Walka 2 minuty przed końcem przeniosła się do parteru, ale ewidentnie discopolowiec Kossakowski nie widział co zrobić. Znów lepiej zachował się Wdowiak, który był w dosiadzie i miał spore pole do popisu. Od góry zadawał jednak za mało ciosów. W pewnym momencie sędzia nie zauważył, że Kossakowski podciągnął się nogami po siatce i wydostał się z opresji. 4 sekundy przed końcem rozpuścił ciosy Kamil Kossakowski, ale gong uratował Wdowiaka. Dużo przyjął ciosów na twarz Lukas TV.

  • III RUNDA: Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski

Trzecia runda rozpoczęła się spokojniej niż dwie poprzednie. Obaj są zmęczeni. Ruszył Lukas TV, który próbował obalić Kamila Kossakowskiego, ale ewidentnie boi się walki w parterze discopolowiec. 2 minuty przed końcem walki sędzia krzyknął do zawodników, żeby walczyli. Wdkowiak cały czas na wstecznym, ewidentnie czekał na koniec tej walki. 45 sekund przed końcem sędzia upomniał Lukasa za unikanie walki. To był mocny pojedynek.

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?