Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?

2021-07-05 13:15
Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?
Autor: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EAST NEWS Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?

Lukas Podolski to niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia, który ostatnio występował na pozycji napastnika w tureckim klubie Antalyaspor. W latach 2004 - 2017 był również reprezentantem Niemiec w piłce nożnej. Ile ma lat Podolski? Czy wziął ślub? Sprawdziliśmy dla Was te wszystkie informacje o piłkarzu polskiego pochodzenia.

Spis treści

  1. Lukas Podolski: ślub
  2. Lukas Podolski: wiek
  3. Lukas Podolski: Górnik Zabrze
  4. Lukas Podolski: kebab
  5. Lukas Podolski: wzrost
  6. Lukas Podolski: juror

Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Lukas Podolski futbolem zaczął się interesować już od najmłodszych lat. Pasję do tego sportu zaszczepił z nim jego ojciec Waldemar Podolski, który grał zawodowo w piłkę nożną w Górniku Knurów, ROW Rybnik i Szombierki Bytom. Matka Lukasa grała w piłkę ręczką w Sośnica Gliwice. Podolski wraz z rodzicami przeprowadził się do Niemiec w 1987 roku. Ma wykształcenie średnie zawodowe.

Wimbledon 2021 DRABINKA i WYNIKI. Kto z kim gra? [TERMINARZ, MECZE]

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24

Lukas Podolski: ślub

Lukas Podolski wziął ślub 11 czerwca 2011 roku w kościele parafialnym w miejscowośći Kamionna. Zawarł wtedy związek małżeński z Moniką Puchalską. Na ceremonii obecny był syn Podolskich - Louis. Pięć lat później urodziło się drugie dziecko pary - córka Maya.

Lukas Podolski: wiek

Lukas Podolski urodził się 4 czerwca 1985 roku w Gliwicach. To oznacza, że piłkarz polskiego pochodzenia obchodził w 2021 roku 36. urodziny.

Tokio 2021 - kiedy i o której start Letnich Igrzysk Olimpijskich? [DATA, GODZINA]

Lukas Podolski: Górnik Zabrze

Lukas Podolski od kilku lat już zapowiada, że swoją karierę piłkarską chciałby skończyć w Górniku Zabrze. Fabrizio Romano poinformował na swoich portalach społecznościowych, że niemiecki napastnik prowadzi aktualnie rozmowy. Podolski do tej pory grał dla Bayernu Monachium, 1. FC Koeln i Arsenalu. Ostatnio można było go zobaczyć w tureckim Antalyasporze.

Lukas Podolski: kebab

Były reprezentant Niemiec zaczął sprzedawać kebaby w 2018 roku. Zawodnik sam stanął za ladą w dniu otwarcia restauracji, której jest współwłaścicielem. Kebab stanął w Kolonii.

Lukas Podolski: wzrost

Lukas Podolski ma 182 centymetry wzrostu. Co oznacza, że nie należy do najniższych mężczyzn.

Lukas Podolski: juror

Pod koniec czerwca RTL poinformował, że Lukas Podolski został jurorem w programie Das Supertalent. To niemiecki odpowiednik Mam Talent. Napastnik ma dołączyć do obsady w trakcie jesiennego edycji tego telewizyjnego show.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze