Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?

i

Autor: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EAST NEWS Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?

Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?

2021-07-05 13:15

Lukas Podolski to niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia, który ostatnio występował na pozycji napastnika w tureckim klubie Antalyaspor. W latach 2004 - 2017 był również reprezentantem Niemiec w piłce nożnej. Ile ma lat Podolski? Czy wziął ślub? Sprawdziliśmy dla Was te wszystkie informacje o piłkarzu polskiego pochodzenia.

Spis treści

  1. Lukas Podolski: ślub
  2. Lukas Podolski: wiek
  3. Lukas Podolski: Górnik Zabrze
  4. Lukas Podolski: kebab
  5. Lukas Podolski: wzrost
  6. Lukas Podolski: juror

Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Lukas Podolski futbolem zaczął się interesować już od najmłodszych lat. Pasję do tego sportu zaszczepił z nim jego ojciec Waldemar Podolski, który grał zawodowo w piłkę nożną w Górniku Knurów, ROW Rybnik i Szombierki Bytom. Matka Lukasa grała w piłkę ręczką w Sośnica Gliwice. Podolski wraz z rodzicami przeprowadził się do Niemiec w 1987 roku. Ma wykształcenie średnie zawodowe.

Wimbledon 2021 DRABINKA i WYNIKI. Kto z kim gra? [TERMINARZ, MECZE]

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24
Sonda
Czy Podolski trafi Górnika Zabrze przed zakończeniem kariery?

Lukas Podolski: ślub

Lukas Podolski wziął ślub 11 czerwca 2011 roku w kościele parafialnym w miejscowośći Kamionna. Zawarł wtedy związek małżeński z Moniką Puchalską. Na ceremonii obecny był syn Podolskich - Louis. Pięć lat później urodziło się drugie dziecko pary - córka Maya.

Lukas Podolski: wiek

Lukas Podolski urodził się 4 czerwca 1985 roku w Gliwicach. To oznacza, że piłkarz polskiego pochodzenia obchodził w 2021 roku 36. urodziny.

Tokio 2021 - kiedy i o której start Letnich Igrzysk Olimpijskich? [DATA, GODZINA]

Lukas Podolski: Górnik Zabrze

Lukas Podolski od kilku lat już zapowiada, że swoją karierę piłkarską chciałby skończyć w Górniku Zabrze. Fabrizio Romano poinformował na swoich portalach społecznościowych, że niemiecki napastnik prowadzi aktualnie rozmowy. Podolski do tej pory grał dla Bayernu Monachium, 1. FC Koeln i Arsenalu. Ostatnio można było go zobaczyć w tureckim Antalyasporze.

Lukas Podolski: kebab

Były reprezentant Niemiec zaczął sprzedawać kebaby w 2018 roku. Zawodnik sam stanął za ladą w dniu otwarcia restauracji, której jest współwłaścicielem. Kebab stanął w Kolonii.

Lukas Podolski: wzrost

Lukas Podolski ma 182 centymetry wzrostu. Co oznacza, że nie należy do najniższych mężczyzn.

Lukas Podolski: juror

Pod koniec czerwca RTL poinformował, że Lukas Podolski został jurorem w programie Das Supertalent. To niemiecki odpowiednik Mam Talent. Napastnik ma dołączyć do obsady w trakcie jesiennego edycji tego telewizyjnego show.