Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK walki na High League 28.08.2021. Kto wygrał?

Autor: High League Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK walki na High League 28.08.2021. Kto wygrał?

2021-08-28 23:26

Wynik walki Lil Masti - Ewa Brodnicka 28 sierpnia 2021 to jedna z najważniejszych kwestii dla kibiców. Obie zawodniczki przed galą były pewne swoich możliwości i przekonywały o swoim pewnym zwycięstwie. Przyszedł czas i oktagon wszystko zweryfikował. Jaki jest wynik walki Lil Masti - Ewa Brodnicka? Poznajcie go już teraz.

1. Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK walki High League 28.08.2021
  2. Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK i PRZEBIEG walki

Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK walki na High League 28.08.2021. Przegapiliście pojedynek i chcecie znać wynik Lil Masti Ewa Brodnicka 2021? Zastanawiacie się, jak wyglądała walka i co powiedziały zawodniczki po jej zakończeniu? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, bo to wszystko serwujemy w jednym miejscu. Zdecydowanie to najbardziej elektryzujący widzów pojedynek. Lil Masti i Ewa Brodnicka na High League, podczas konferencji prasowych, rundek i w czasie ceremonii ważenia, pokazały, że nie pałają do siebie miłością. Brodnicka śmiała się ze swojej rywalki, a dokładniej z jej przeszłości związanej z bardzo odważnym contentem. Natomiast Aniela Bogusz za każdym razem stwierdzała, że nikt nie ma do Brodnickiej szacunku. Jaki jest wynik walki Lil Masti Ewa Brodnicka 28 sierpnia 2021?

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Rozkwaszę jej twarz! Lilmasti przed walką z Ewą Brodnicką

Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK walki High League 28.08.2021

Wynik walki Lil Masti - Ewa Brodnicka 28 sierpnia 2021 to jedna z najważniejszych informacji. Dowiemy się, czy lepsza jest niekoronowana mistrzyni freak-fightów, czy mistrzyni świata WBO w boksie.

Lil Masti - Ewa Brodnicka: WYNIK i PRZEBIEG walki

Wynik walki Lil Masti - Ewa Brodnicka 28.08.2021 to jedno, ale kibiców, którzy przegapili starcie zainteresuje również jego przebieg. W jakim stylu jedna zawodniczka wygrała z drugą? Co się działo, podczas pojedynku?

I RUNDA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa Brodnicka

Walka rozpoczęła się od wejścia w nogi Brodnickiej. Po kilkunastu sekundach mamy parter. Cały czas pracowała Brodnicka i próbowała zrzucić z siebie Lil Masti. Sędzia zatrzymał czas i odjął punkt Brodnickiej za wsadzenie palców w oczy i w nos swojej rywalki.

Panie wróciły do parteru. Lil Masti w dosiadzie dała kilka celnych ciosów i obiła mocno głowę oponentki. Runda wygrana na dwa punkty przez Anielę Bogusz!

II RUNDA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa Brodnicka

Druga odsłona walki rozpoczęła się od dystansowania przez Lil Masti. W 2:22 minucie próba wejścia w nogi Brodnickiej, ale wybroniła się mistrzyni boksu. Druga próba nastąpiła na 2 minuty przed końcem drugiej rundy i znów się obroniła. Ewa Brodnicka ewidentnie chce walczyć w stójce, ale dobrze ucieka z trudnych parterowych pozycji. Wysoko ręce w gardzie trzyma Lil Masti. Boi się mocnych bokserskich ciosów ze strony Brodnickiej. Wszystkie uderzenia zablokowane.

III RUNDA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa Brodnicka

Ostatnia, trzecia runda rozpoczęła się od agresywnych ruchów ze strony Lil Masti. 2 minuta 30 sekunda walka przeniosła się do parteru. Młotkowe ciosy obijały głowę mistrzyni w boksie. Ręka zablokowana, nie było jak się bronić. I koniec walki!