Kto walczy na High League 3? KARTA WALK [WSZYSTKIE WALKI]

2022-06-04 18:48
Kto walczy na High League 3? KARTA WALK [WSZYSTKIE WALKI]
Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 3: II KONFERENCJA Kto walczy na High League 3? KARTA WALK [WSZYSTKIE WALKI]

Kto walczy na High League 3? Karta walk wygląda bardzo ciekawie, bo uświetniły ją nazwiska czołowych polskich gwiazd internetu. W pojedynku wieczoru Marcin Dubiel zawalczy z Alberto Simao, a Robert Burneika zaliczy powrót do oktagonu po pięciu latach przerwy od MMA. Jak wygląda karta walk High League 4.06.2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Kto walczy na High League 3? KARTA WALK [WSZYSTKIE WALKI]
 2. High League 3 - TRANSMISJA, BILETY

Kto walczy na High League 3Karta walk elektryzuje sporą liczbę internautów, którzy wiedzą, jak hitowe pojedynki nas czekają. Jak wygląda karta walk High League 3? Ile starć jest na High League na żywo 4 czerwca 2022? Wszystkie walki, które odbędą się podczas gali dostarczą ogromnych emocji po to, by ostatecznie sprawić, że to właśnie trzecia odsłona wydarzenia będzie tą najlepszą do tej pory! Do okrągłej klatki powróci bokserska była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej, Ewa Brodnicka. Jej rywalką będzie uważająca się za królową freak-fightów, Aniela Lil Masti Bogusz. Drzwi okrągłej klatki zamkną się także za Alanem Kwiecińskim. Alanik, który ledwo co stoczył ciężki bój z Mateuszem Murańskim podjął rękawice i zawalczy z ojcem Denisa Załęckiego, Dawidem. Uniesienia z każdym następnym pojedynkiem będą jednak rosnąć!

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

Robur odradza Burneice rewanż z Najmanem. Mocne słowa przed High League 3

Kto walczy na High League 3? KARTA WALK [WSZYSTKIE WALKI]

Kto walczy na High League 3? Walka wieczoru Alberto i Dubiel, to pozycja obowiązkowa na liście pojedynków. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert Robur WK Orzechowski i Robert Hardkorowy Koksu Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela Lil Masti Bogusz i Zusje Astafiewa. Ten pojedynek będzie nieobliczalny, ponieważ dozwolone będą uderzenia głową! Wszystkie walki i karta walk High League 3 poniżej:

 • Alberto Simao vs Marcin Dubiel
 • Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika
 • Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa
 • Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn
 • Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
 • Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid “Crazy” Załęcki
 • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak - Kamil Kossakowski
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
 • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński

High League 3: GODZINA. O której jest High League 3? O której pierwsza walka?

Sonda
High League 3 - na którą walkę czekasz najbardziej?

High League 3 - TRANSMISJA, BILETY

HIGH League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV, w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium. Co się działo podczas konferencji prasowej High League? Przekonajcie się oglądając poniżej! Na wydarzenie, które odbędzie się 4 czerwca zaprasza Radio ESKA.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze