High League 3: GODZINA. O której jest High League 3? O której pierwsza walka?

2022-06-04 18:13
High League 3: GODZINA. O której jest High League 3? O której pierwsza walka?
Autor: High League High League 3: GODZINA. O której jest High League 3? O której pierwsza walka?

O której godzinie jest High League 3? Godzina rozpoczęcia transmisji i przede wszystkim godzina pierwszej walki na High League 4 czerwca 2022 ciekawi wszystkich, którzy uwielbiają starcia organizowane przez freak-fightową federację Malika Montany. Na High League 3 w walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z Alberto, a Robert Burneika powróci do oktagonu po pięciu latach przerwy. Emocjonująco zapowiadają się także starcia kobiet. Kamila Wybrańczyk zawalczy z Ewą Brodnicką, a Aniela Bogusz, czyli Lil Masti podejmie Zusje!

Spis treści

  1. High League 3: GODZINA
  2. High League 3: o której pierwsza walka?

High League 3: godzina rozpoczęcia gali to wręcz najbardziej istotna sprawa szczególnie dla osób, które nie chcą przegapić gali od samego początku. O której godzinie jest High League 3? Szukacie odpowiedzi w temacie tego, o której pierwsza walka na High League 4.06.2022? Jeśli zadajecie takie pytania, to dobrze trafiliście, bo rozpiskę podrzucamy w tym miejscu. Godzina High League 3 jest dokładnie taka sama, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal. Emocje będą jednak nieco większe głównie ze względu na debiutujące gwiazdy w oktagonie, ale także powracających zawodników. Internautów elektryzuje debiut w klatce Dawida Załęckiego, czyli ojca Denisa. Zmierzy się on w walce na zasadach K1 z Alanem Kwiecińskim, który niedawno przegrał na punkty z Mateuszem Murańskim. Internauci mają też duże nadzieje przed walką Roberta Burneiki. Hardkorowy Koksu po pięciu latach przerwy od MMA zmierzy się z Robertem Orzechowskim, dla którego będzie to pierwsza walka.

High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 3: GODZINA

Godzina High League 3 powinna zostać zapisana jako przypomnienie w telefonie, jeśli nie chcecie przegapić ogromnych emocji. Tym bardziej, że te od samego początku będą bardzo duże. High League 4 czerwca 2022 oficjalnie rozpocznie się o godzinie 19:00. Wtedy też poznamy pierwsze opinie zaproszonych gości, ekspertów i samego włodarza, Malika Montany.  

High League 3: o której pierwsza walka?

PPV High League 3 będzie cieszyć się dużą popularnością w dniu gali. Właśnie wiele osób wykupuje na ostatnią chwilę transmisję, co może wpływać na prędkość uruchomienia strony internetowej. Jeśli chcecie uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu, że nie uda się obejrzeć gali od pierwszej walki, to radzimy wykupić High League live wcześniej. Pierwsza walka powinna rozpocząć się w okolicach 20:10 i będzie to pojedynek Przemysława Kolara Kolarczyka z Alanem Alan Człowieku Godzińskim.

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

Sonda
Kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze