KSW 61 - GODZINA. O której start KSW 5.06.2021?

2021-06-05 14:19
Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Gala KSW to wydarzenie, które budzi wielkie emocje. Tym razem zawodnicy zmierzą się ze sobą w Ergo Arenie. O której godzinie rozpocznie się KSW 61? Na którą godzinę przewidziano walkę wieczoru? Poznajcie szczegóły już teraz.

KSW 61 - godzina startu jest już znana! Harmonogram imprezy sportowej interesuje wszystkich kibiców, którzy nie mogą doczekać się kolejnych emocji. KSW to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych, a zarazem budzących największe emocje wydarzeń. Tym razem kibice mogą liczyć na sporą dawkę adrenaliny, bo karta walk prezentuje się naprawdę zacnie. Najwięcej emocji bez wątpienia wzbudza pojedynek Mariusza Pudzianowskiego i Łukasza Jurkowskiego. Kibice zastanawiają się, czy Mariuszowi uda się podtrzymać dobrą passę. Dwa ostatnie pojedynki zakończyły się dla niego sukcesem. W 2019 roku pokonał Erko Juna, a podczas KSW 59 Nikolę Milanovicia. Teraz jego rywalem będzie prawdziwa legenda MMA. Mało kto pamięta o tym, że to właśnie Łukasz Jurkowski był pierwszym w historii zwycięzcą gali KSW. Walka Pudziana i Jurasa nie będzie na pewno jedyną godną uwagi. W oktagonie zmierzą się też między innymi Roman Szymański, Salahdine Parnasse oraz Michał Kita. Start gali KSW 61 jest już znany.

Sonda
Kto wygra walkę Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski?

KSW 61 - o której godzinie?

61. gala KSW odbędzie się w sobotę, 5 czerwca. Wydarzenie będzie miało miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:00. Jeśli chodzi natomiast o walkę wieczoru, to ta ma się rozpocząć o godzinie 23:00. Transmisję z gali można tradycyjnie obejrzeć w systemie PPV.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze