Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka Fame MMA 16?

2022-11-05 13:27
Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka Fame MMA 16?
Autor: FAME MMA Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka Fame MMA 16?

O której godzinie walka Krystian Wilczak - Mateusz Janusz 5 listopada 2022? Początek starcia interesuje osoby, które zacierają ręce na ten pojedynek. Internauci przekonają się, w jakiej formie jest jeden z najlepszych zawodników Fame MMA i jak poradzi sobie w starciu z nieobliczalnym w klatce FitLoversem!

Spis treści

  1. Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: GODZINA

Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: GODZINA pojedynku jest orientacyjnie znana. Wszystko zależy od tego, jak zakończą się wcześniejsze pojedynki w karcie walk. Ten pojedynek wzbudza duże zainteresowanie ze względu na Krystiana Wilczaka. Zawodnik jest obecny w Fame MMA od samego początku, czyli od pierwszej gali i do tej pory stoczył aż siedem pojedynków. Ostatni miał miejsce w maju 2022 i było to starcie o pas mistrzowski. Przegrał z Maksymilianem Wiewiórką po wyrównanej bójce. Fit Lovers znany jest z nieobliczalności. Pokazał ją podczas starcia z Kacprem Błońskim, ale również pojedynku z Adamem Josefem.

Fame MMA 16 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy 5.11.2022? [ROZPISKA]

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: GODZINA

O której godzinie walka Krystian Wilczak - Mateusz Janusz 2022? Początek walki nastąpi zaraz po 22:00. Będzie to czwarte od końca starcie na gali Fame MMA 16. Godzina może się zmienić i wszystko zależy od rozstrzygnięć w walkach oznaczonych numerem 1 do 7.

Fame MMA 16 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 16 live?

Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze