Fame MMA 16 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy 5.11.2022? [ROZPISKA]

2022-11-05 10:30
Fame MMA 16 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy 5.11.2022? [ROZPISKA]
Autor: FAME MMA Fame MMA 16 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy 5.11.2022? [ROZPISKA]

Kolejność walk Fame MMA 16 jest taka, że czekają nas emocje od pierwszej do ostatniej walki! Te największe uniesienia zagwarantują oczywiście ostatnie pojedynki i w szczególności walka wieczoru. W niej Marcin Dubiel zmierzy się z Mateuszem Trąbką, którego doskonale znacie z Ekipy Friza. A kto pojawi się w klatce tuż przed nimi? Przekonajcie się sprawdzają już teraz!

Spis treści

 1. Fame MMA 16 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. Fame MMA 16 - GODZINA

Fame MMA 16 - kolejność walk zawsze interesuje internautów. Jak wygląda kolejność walk Fame MMA 16? Wiadomo już, że jako ostatni zawalczą doskonale znani influencerzy. Mateusz Trąbka, który ma za sobą udany debiut i wygraną z Tomaszem Gimperem Działowym, zawalczy z Marcinem Dubielem. Chłopak Natsu, w ostatnim czasie pokonał Kacpra Błońskiego, w walce bez limitu czasowego, w rzymskiej klatce. Wykazał się lepszą kondycją, co niewątpliwie może być klubowe w starciu z Trombą. Kolejność walk Fame MMA 5.11.2022 interesuje internautów również ze względu na starcie z udziałem Jacka Murańskiego. Tata Mateusza przegrał do tej pory wszystkie pojedynki i zmierzy się z Robertem Pasutem. Influencer odpowiedzialny za AbstrachujeTV przegrał w swoim pierwszym starciu z Japczanem. Karta walk Fame MMA 16 jest ciekawa także z powodu innych elektryzujących starć.

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59

Fame MMA 16 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk na Fame MMA 16 ciekawi osoby, które oglądają galę z trybun lub siedząc przed ekranem. Od pierwszego do ostatniego pojedynku będzie się działo, więc przygotujcie się na ogromne emocje. Kto walczy pierwszy na Fame MMA 16? Galę otworzy Radosław Paszko, który spróbuje pokonać Natana Marconia. Później w klatce pojawią się kobiety. Wiktoria Jaroniewska zawalczy z Martą Rentel. Te dwie walki powinniśmy obejrzeć na otwartym kanale. A co będzie działo się dalej? Oto kolejność walk Fame MMA 16

 1. Radosław Wiejski Koks Paszko - Natan Bóg Estetyki Marcoń
 2. Wiktoria Wiki Jaroniewska - Marta Martirenti Rentel
 3. Dawid Dzinold Rzeźnik - Szymon Szymoo Besser
 4. Filip Filipek Marcinek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 5. Patryk Patrykos Domke - Adrian Polak Polański
 6. Mateusz Meknife Lovers Janusz - Krystian Wilczak
 7. Mariusz Hejter Słoński - Amadeusz Ferrari Roślik
 8. Patryk Bandura Bandurski - Alan Braveheart Kwieciński
 9. Robert Sutonator Pasut - Jacek Muran Murański
 10. Marcin Dubiel - Mateusz Tromba Trąbka - walka wieczoru

Ile kosztują bilety na Fame MMA 16? Jaka CENA i gdzie kupić bilet na Fame MMA 5.11.2022?

Fame MMA 16 - GODZINA

Godzina Fame MMA 16 jest idealna dla osób, które chcą spędzić emocjonujący wieczór, w towarzystwie najpopularniejszych gwiazd. Warto ustawić sobie przypomnienie, by nie przegapić najważniejszych pojedynków. Pierwsze starcia rozpoczną się chwilę po godzinie 20:00. Ostatniej walki można się spodziewać po północy. Będzie to oczywiście starcie Tromby z Dubielem. PPV Fame MMA 17 umożliwi Wam oglądanie tego i innych starć. 

Sonda
Fame MMA 16 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze