Koniec Fame MMA jest blisko? Boxdel zdradził, jaki jest jego cel!

2022-01-27 14:44
Koniec Fame MMA jest blisko? Boxdel zdradził, czy federacja czuje się zagrożona!
Autor: FAME MMA Koniec Fame MMA jest blisko? Boxdel zdradził, czy federacja czuje się zagrożona!

Fame MMA ma za sobą kilkanaście udanych widowisk, które przyciągnęły uwagę internautów. To tu pierwsze kroki w oktagonie postawił Marcin Dubiel czy Kacper Blonsky. Właśnie na tej gali szansę powrotu do sportów walki otrzymał Popek Monster czy Don Kasjo. Wiele osób zastanawia się, jakie będą dalsze losy federacji. Temat ten po części wziął na barki jeden z włodarzy.

Spis treści

  1. Koniec Fame MMA - czy będzie?

Koniec Fame MMA to temat, który od jakiegoś czasu pojawia się w przestrzeni publicznej. Internauci pierwszy raz zaczęli się zastanawiać nad tym, czy federacja zakończy działalność po słowach Boxdela, jakie wypowiedział w październiku 2021. W rozmowie z Sylwestrem Wardęgą stwierdził, że ma pewne podejrzenie dotyczące przyszłości freak-fightowych walk MMA z udziałem największych gwiazd. Powiedział, że za sześć może za siedem edycji fenomen Fame MMA się zakończy. Wszystko dlatego, że powstaje coraz więcej federacji, a konkurencja jest coraz większa. Teraz pojawił się nowy komentarz Michała Barona, w kwestii dużej konkurencji. Współtwórca projektu MGNG skomentował, jaki jest jego cel, jeśli chodzi o współorganizowanie wydarzenia. 

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Koniec Fame MMA - czy będzie?

Ciężko jest uwierzyć w to, że gala Fame MMA kiedyś przestanie istnieć. Organizatorzy cały czas zaskakują nowymi gwiazdami federacji i ciekawymi zestawieniami, które przyciągają przed ekrany miliony widzów. Wystarczy przypomnieć, że zgodnie z ujawnionymi danymi gala FAME 11 zgromadziła przed ekranami około dwa miliony widzów. Być może ten wynik został pobity, podczas 12. edycji wydarzenia, ale włodarze nie podali takich informacji. 

Michał Boxdel Baron, czyli jedna z twarzy zajmujących się Fame MMA, odniósł się, co do ilości gal zaplanowanych na 2022 rok. Na pytanie Macieja Turskiego z Kanału Sportowego: Boxdel działasz na wielu płaszczyznach, czy wynika to z tego, że czujecie się jako organizacja Fame zagrożeni na ten 2022 rok istnienitem tak wielu organizacji, czy czujecie spokój pod tym kątem? Odpowiedział: - Ja po prostu lubię zarabiać pieniądze. Możecie to zobaczyć w 13:39 min. poniższego wideo.

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze