Koniec Fame MMA za kilka edycji?! Boxdel mówi o końcu fenomenu

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Koniec Fame MMA za kilka edycji?! Boxdel mówi o końcu fenomenu

Koniec Fame MMA za kilka edycji?! Boxdel mówi o końcu fenomenu

2021-11-29 13:00

Fani walk na Fame MMA martwią się przyszłością federacji. Wszystko za sprawą słów, jakich użył Boxdel podczas live'u u Sylwestra Wardęgi. Prawie dwa miesiące od tej wypowiedzi internauci postanowili wyciąć fragment, a ten robi furorę. Przekonajcie się sami i sprawdźcie, co powiedział współzałożyciel federacji.

Spis treści

  1. Koniec Fame MMA? Boxdel szczerze

Koniec Fame MMA za kilka edycji?! Boxdel prawie dwa miesiące temu, tuż przed jedenastą odsłoną emocjonującego wydarzenia, był gościem transmisji na żywo prowadzonej przez Sylwestra Wardęgę. Internauci jednak dopiero teraz przeanalizowali materiał i wycięli fragment, w którym współzałożyciel hitowej federacji mówi o tym, że fenomen Fame MMA za kilka edycji zapewne się zakończy. Niewątpliwie wiadomość ta zmartwiła największych, najbardziej oddanych fanów, którzy oglądają każdą gale od 2018 roku. Tym bardziej, że zainteresowanie wydarzeniami z cyklu Fame MMA wydaje się, że jest coraz większe. Wstępne szacunki wskazywały, że FAME 11 zgromadziło przed ekranami ok. 2 miliony widzów. Szacunki dotyczące dwunastej edycji nie są jeszcze znane.

Fame MMA 13 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 13?

Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!

Koniec Fame MMA? Boxdel szczerze

Michał Boxdel Baron nie powiedział, że koniec Fame MMA jest blisko. To internauci po jego wypowiedzi zmartwili się, że federacja kiedyś przestanie organizować freak-fightowe walki. Boxdel u Wardęgi wyznał, iż ma pewne podejrzenie dotyczące przyszłości popularności wydarzeń z udziałem największych gwiazd. Powiedział, że za sześć może za siedem edycji fenomen Fame MMA się zakończy: 

Tak podejrzewam, że fenomen Fame MMA za jakieś sześć, może siedem edycji wydaje mi się, że to się skończy. To nie jest projekt wydaje mi się, że na jakoś super długo

Sonda
Fame MMA - czy brakowałoby ci tego wydarzenia?