Kiedy pierwszy mecz Polski na Euro 2024? O której godzinie gramy?

i

Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER / EAST NEWS Kiedy pierwszy mecz Polski na Euro 2024? O której godzinie gramy?

MISTRZOSTWA EUROPY

Kiedy pierwszy mecz Polski na Euro 2024? O której godzinie gramy?

2024-06-16 9:02

Pierwszy mecz Polski na Euro 2024 jest w zasadzie najważniejszy. Jeśli biało-czerwoni wygrają, to sprawią niespodziankę i znacznie zwiększą szanse na wyjście z grupy minimum z trzeciego miejsca. Porażka oznaczać będzie, że w drugim spotkaniu, z nieobliczalną Austrią zagramy o wszystko. Kiedy jest pierwszy mecz Polski na Euro 2024? O której godzinie gramy? Terminarz do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. Kiedy pierwszy mecz Polski na Euro 2024? DATA
  2. O której godzinie gra Polska? Kiedy mecz Polski na Euro 2024?

Kiedy pierwszy mecz Polski na Euro 2024? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o to, o której godzinie gramy na Euro 2024? Niewątpliwie data i godzina meczu Polski na Euro 2024 powinna zostać ustawiona jako przypomnienie w telefonie. Tego po prostu nie można przegapić, bo reprezentacja Polski zamierza sprawić ogromną niespodziankę i wierzymy, że tak się stanie. Najpierw grając przeciwko świetnie dysponowanej Holandii, która pokazała formę w spotkaniach towarzyskich. Piłkarze prowadzeni przez Ronalda Koemana rozprawili się z Kanadą 4:0, a później nie dali żadnych szans Islandii zwyciężając takim samym wynikiem. Historia meczów Polski z Holandią przemawia na korzyść naszych rywali. Nadzieję kibiców daje remis 2:2 jaki padł podczas w czerwcu 2022, w czasie pojedynki w Lidze Narodów. Jesteśmy też przekonani, że Michał Probierz znalazł patent na dobrze grających napastników "pomarańczowych", a także sposób na doskonale włączających się do ataku obrońców.

EURO 2024 - TERMINARZ, GODZINY, MECZE, GRUPY. Kiedy i jakie mecze na Euro? [DRABINKA]

Reprezentacja Polski na Euro 2024 śpi jak Bayern Monachium

Kiedy pierwszy mecz Polski na Euro 2024? DATA

Pierwszy mecz Polski na Euro 2024 to od razu spotkanie przeciwko Holandii i według wielu ekspertów nie jest to najlepsze losowanie dla naszej kadry. Nie tylko pod względem siły naszych rywali, ale także kolejności rozgrywania pojedynków o punkty. Nie brakuje opinii, że najlepiej byłoby wtedy, gdyby Polska pierwszy mecz na Euro 2024 grała przeciwko Francji, która wydaje się być osłabiona. Ekipa Didiera Deschampsa nie pokazała nic specjalnego, w czasie meczów towarzyskich, a do tego kilku piłkarzy jest kontuzjowanych. Zdążą się wyleczyć do trzeciego meczu w grupie, który rozgrywają właśnie z nami.

Polska pierwszy mecz na Euro 2024 rozegra praktycznie na samym początku. Nie musimy długo czekać, by zobaczyć naszych w akcji walczących o cenne trzy punkty w trudnej grupie. Polska zagra już 16 czerwca 2024. Drugi mecz natomiast odbędzie się 21 czerwca, a trzeci 25 czerwca 2024.

O której godzinie gra Polska? Kiedy mecz Polski na Euro 2024?

Godziny meczów Polski na Euro 2024 nie są idealne. Aczkolwiek osoby, które wstają bardzo wcześnie rano stwierdzą inaczej. Pierwszy mecz Polski na Euro 2024 rozpocznie się o godzinie 15:00. Drugi i trzeci natomiast o 18:00. 

EURO 2024 - ZASADY. Jakie są przepisy Euro 2024? Ile drużyn wychodzi z grupy?