Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024? O której godzinie Polska Austria na żywo?

i

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024? O której godzinie Polska Austria na żywo?

TERMINARZ EURO 2024

Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024? O której godzinie Polska Austria na żywo?

2024-06-21 11:10

Polska - Austria na Euro 2024: kiedy jest mecz i o której godzinie? Przed nami jeszcze ważniejsze starcie na mistrzostwach Europy! Piłkarze Michała Probierza walczą o cenne trzy punkty, bo tylko zwycięstwo wchodzi w grę, by biało-czerwoni mogli mieć większe nadzieje na remis w starciu z Francją i wyjściu z grupy. Jaka jest data godzina meczu Polska Austria? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024?
  2. O której godzinie Polska Austria na żywo?

Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024? Jak wygląda terminarz Euro 2024? O której godzinie Polska Austria na żywo? Niewiele brakowało, a reprezentacja Polski wywiozłaby z Hamburga niezwykle cenny jeden punkt. Niestety nasza obrona zaspała pod koniec meczu, w wyniku czego to Holendrzy cieszyli się ze zwycięstwa i trzech punktów. Piłkarze Michała Probierza pokazali jednak, że stali się zgranym zespołem, który ma wysokie aspiracje. Zobaczymy je także podczas drugiego grupowego starcia. Mecz Polska Austria na żywo emocjonować będzie równie mocno, co starcie z Holandią, jednak liczymy, że biało-czerwoni szybko i pewnie zagwarantują sobie zwycięstwo. W przypadku porażki o awans do fazy pucharowej będzie bardzo ciężko. Wręcz stanie się to niemożliwe.

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Grupa D EURO 2024 - Polska: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Sytuacja Polski i miejsce w grupie D

Piotr Zieliński po meczu z Holandią

Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024?

Mecz Polska Austria na Euro 2024 jest arcyważny dla losów obu drużyn w grupie. Polska pokazała świetną formę w meczu z Holandią, szczególnie w obronie i przy wychodzeniu w kontrataku. Teraz czas na Austrię, której mecz z Francją zaplanowano na 17 czerwca. Nasi rywale mają jeden dzień odpoczynku mniej, ale przy piłce na profesjonalnym poziomie nie ma to znaczenia. Polska Austria na żywo odbędzie się 21 czerwca, więc już teraz ustawcie przypomnienie w telefonie.

O której godzinie Polska Austria na żywo?

Godzina meczu Polska - Austria 21.06.2024 jest inna niż miało to miejsce w przypadku starcia z Holandią. Reprezentacja Polski rozegra swój mecz o godzinie 18:00, a transmisja dostępna będzie w TVP Sport. O godzinie 17:00 poznamy ostateczny skład, w którym ma pojawić się Robert Lewandowski!

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele Euro 2024?

Michał Probierz - partnerka, wiek, palec, wzrost, wykształcenie, młody. Kim jest?

Listen on Spreaker.