Kiedy jest Fame MMA 13? Kto z kim walczy na Fama MMA 13? [DATA, KARTA WALK]

2022-03-09 9:53
Kiedy jest Fame MMA 13? Kto z kim walczy na Fama MMA 13? [DATA, KARTA WALK]
Autor: FAME MMA Kiedy jest Fame MMA 13? Kto z kim walczy na Fama MMA 13? [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 13? Kto walczy na Fame MMA 13? Coraz bardziej trzynasta edycja wydarzenia wzbudza emocje wśród internautów. Wiele osób zastanawia się, jak wygląda karta walk Fame MMA 13 ze względu na fakt, że wiele gwiazd wybrało starty w innych federacjach. Co nowego wiadomo, w tym temacie? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy jest Fame MMA 13? [DATA]
  2. Karta walk Fame MMA 13 - kto walczy?

Kiedy jest Fame MMA 13? Kto z kim walczy na Fama MMA 13Data termin Fame MMA 13 budzą zainteresowanie wśród osób, które są wierne federacji i pamiętają, że to właśnie tu rozpoczęły się walki popularnych osobistości. Obecnie na freak-fightowym rynku mamy obecnie ponad 5 gal organizujących starcia znanych i lubianych influencerów. Za nami emocjonująca gala Fame MMA 12. W czasie jej trwania oglądającym transmisję internautom towarzyszyły emocje ze względu na walkę Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Gorąco było również podczas pojedynku Adriana Polaka Polańskiego z Maksymilianem Wiewiórką i już wiemy, że ten drugi został nowym mistrzem. Ciekawie było również podczas walki Krzysztofa Radzikowskiego z Piotrem Piechowiakiem, ale najwięcej emocji dostarczył pojedynek Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańkim w rzymskiej klatce. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Fame MMA 13? Kiedy jest gala

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!
Sonda
Popek vs Norman Parke - kto wygra walkę na Fame MMA 13?

Kiedy jest Fame MMA 13? [DATA]

Data Fame MMA 13 interesuje wszystkich, którzy nie mogą się doczekać emocjonujących walk i wbijających w fotel efektów specjalnych. Przekonali się o tym wszyscy, którzy obecni byli chociażby na dwunastej odsłonie wydarzenia w Ergo Arenie. Komplet publiczności obejrzało, jak Kasjusz Życiński pokonuje na punkty Marcina Wrzoska, a Arkadiusz Tańcula obija twarz Jacka Murańskiego w rzymskiej klace. Kiedy jest Fame MMA 13? Gala odbędzie się 26 marca 2022 w Gliwicach.

Karta walk Fame MMA 13 - kto walczy?

Kto walczy na Fame MMA 13? Kibice liczą na wielki powrót samozwańczego Króla Albanii, czyli Popka. Mają również nadzieję, że w klatce pojawi się Kubańczyk, jednak ten już wcześniej zapowiedział, iż zamierza pojawić się w oktagonie dopiero po wakacjach. Federacja podczas dwunastej odsłony Fame MMA ogłosiła, że na "trzynastce" zawalczy Daniel Majewski. Tak się ostatecznie nie stanie. Włodarze wciąż szukają jego rywala. Ogłoszono, że walka wieczoru Fame MMA 13 to pojedynek Sergiusza Górskiego, czyli Nitrozyniaka z Pawłem Smektalskim, The Unboxallem. Oto karta walk Fame MMA 13:

  • Sergiusz Nitrozyniak Górski - Paweł TheUnboxall Smektalski (walka wieczoru)
  • Popek - Norman Parke (co-main event)
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • Jakub Japczan Piotrowicz - Robert Pasut
  • TBA - TBA
  • Mateusz Muran Murański - TBA
  • Mariusz Hejter Słoński - TBA

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze