Fame MMA 8 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na Fame MMA 8?

Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 8?
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 8?

Karta walk Fame MMA 8 nie zawiedzie widzów i miłośników walk popularnych osobistości szklanego ekranu. Kto walczy na Fame MMA 8? Walki i zawodników poznacie na ESKA.pl!

Spis treści

 1. Fame MMA 8 - KARTA WALK
 2. Fame MMA 8 - ZAWODNICY

Fame MMA 8 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Zastanawiacie się, kto walczy na Fame MMA 8? Po emocjonującej gali w łódzkim studio telewizyjnym, przychodzi czas na kolejne elektryzujące wydarzenie związane z galami federacji organizującej starcia popularnych Youtuberów, celebrytów, czy chociażby aktorów. Organizatorzy nie zawiedli oczekiwań fanów sprawiając, że karta walk Fame MMA 8 wygląda ciekawie. Starciem wieczoru będzie walka Błoński-Dubiel. Panowie mają konflikt i zaczęli rozliczać się podczas pierwszej konferencji prasowej. W drugiej połowie listopada w okrągłej klatce zobaczymy również wyczekiwane starcie pomiędzy Marcinem Najmanem a Don Kasjo, czyli Kasjuszem Życińskim. Panowie zmierzą się ze sobą na ustalonych zasadach. Będą mniejsze rękawice i nie można kopać. W oktagonie zobaczymy również dwie walki kobiet. Karolina Brzuszczyńska czeka na swoją rywalkę, natomiast powracająca do klatki Kamila ZUSJE Smogulecka zmierzy się z debiutującą Dagmarą Szewczyk. 

Fame MMA 8 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

Fame MMA 8 - KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 8? Już wiadomo, jak wygląda karta walk Fame MMA 8. Włodarze zdecydowali, że walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Kacprem Błoński a Marcinem Dubielem. Zanim internetowi twórcy skrzyżują rękawice, zobaczymy w okrągłej klatce elektryzujące starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Zawalczy również Piotr Piechowiak, a jego rywalem będzie Piotr Szeliga. Hitowo zapowiada się starcie pomiędzy Filipem Marcinkiem a Michałem Sobolewskim, znanym jako Sobota. 

Fame MMA 8 KARTA WALK

 • Main event: Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

Jednogłośną decyzją sędziów 29-27, 29-27 i 29-28, zwycięzcą zostaje Kacper Blonsky!

 • Co-main event: Marcin Najman - Kasjusz DON KASJO ŻycińskiDon Kasjo wygrywa przez dyskwalifikacje.
 • Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski: Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą starcia na punkty jest Filip FILIPEK Marcinek
 • Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka: Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą pojedynku jest Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka. 
 • Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-SulwiJednogłośną decyzją sędziów na punkty 30-26 wygrał Gabriel ARAB Al-Sulwi.

 

 • Piotr SZELI Szeliga - Piotr BESTIA Piechowiak : Piotr Piechowiak wygrywa przez duszenie zza pleców!

 

 • Piotr Pająk - Alan KwiecińskiJednogłośną decyzją sędziów - 28:26 - zwycięzcą pasa XFC 

 

 • Gamou Fall - Maciej SZEWCU Szewczyk: duszenie zza pleców w pierwszej rundzie.

 

 • Patryk MORTALCIO Baran - Mariusz "Hejter" Słoński: Wygrana przez duszenie zza pleców w 3. rundzie jest Patryk MORTALCIO Baran!

 

 • Dagmara Szewczyk - Kamila ZUSJE Smogulecka: wygrana ZUSJE przez techniczny nokaut.

Fame MMA 8 - ZAWODNICY

Karta walk Fame MMA 8 powoli jest uzupełniana. W czasie siódmej odsłony gali poinformowano, że czeka wszystkich walka Piotr Piechowiak - Piotr Szeliga. Ten pierwszy wygrał z Marcinem Najmanem. Ten drugi natomiast jest nowym nabytkiem federacji. 5 września dowiedzieliśmy się również, że do okrągłej klatki wejdzie Kamila Wybrańczyk, czyli partnerka Artura Szpilki. Rzuciła ona wyzwanie Marcie Linkiewicz. 

Wyzwanie rzucił również Mateusz Murański. Popularny aktor postanowił wejść do klatki i zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, z którym wielokrotnie pojawiał się na planie aktorskim realizując zdjęcia do serialu Lombard. Życie pod Zastaw. 

Na Fame MMA 8 zawalczy także Marcin Najman. Jego rywalem jest Kasjusz Życiński, bardziej znany jako Don Kasjo. Mówiło się, że być może jednak do tego starcia nie dojdzie, ponieważ na horyzoncie pojawiła się możliwość zorganizowania walki: Marcin Najman - Popek Monster. Ostatecznie organizatorzy poinformowali o walce El Testosterona z Don Kasjo.

Ogłoszono również, że na Fame MMA 8 zawalczy Kacper Blonsky. Jego rywalem będzie Marcin Dubiel. W okrągłej klatce zadebiutuje również raper, znany jako Sobota. Skrzyżuje on rękawice z innym reprezentantem gatunku hip-hop, Filipkiem. 

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]
Najnowsze