Fame MMA 8 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Fame MMA 8 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 8 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Kolejność walk na Fame MMA 8 to jedna z najważniejszych kwestii. Kto, o której walczy? Kto, w jakiej kolejności da walkę na Fame MMA 8? Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że kibice najbardziej czekają na walkę Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Konflikt panów znajdzie swój finał w okrągłej klatce późnym wieczorem, 21 listopada.

Spis treści

 1. Fame MMA 8 - kolejność walk
 2. Fame MMA 8 - godzina

Fame MMA 8 - kolejność walk: jak wygląda? Kto, o której godzinie walczyKiedy walczy Najman, kiedy walczy Kacper Blonsky, Marcin Dubiel, a o której godzinie walka Soboty i Filipka? Kibice i miłośnicy MMA z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu zadają sobie te pytania. Godzina i kolejność walk Fame MMA 8 jest o tyle ważna, że pozwoli dokładnie zaplanować wieczór i sprawi, że nie przegapicie hitowych pojedynków. Karta walk Fame MMA 8, to także walki kobiet, ale również starcia pomiędzy doświadczonymi sportowcami. Największą ciekawostką Fame MMA 21 listopada 2020 jest to, że walka Don Kasjo Marcin Najman odbędzie się w formule bokserskiej. Zawodnicy zawalczą w małych rękawicach, co oznacza, że jeszcze bardziej odczują uderzenia na twarzy. 

FAME MMA 8 ONLINE NA ŻYWO 21.11.2020 - WYNIKI. Fame MMA 8 za darmo [RELACJA LIVE]

Fame MMA 8 - kolejność walk

Fame MMA 8 - kolejność walk interesuje kibiców, którzy z dużą niecierpliwością będą czekać na walkę wieczoru. Miano najgorętszej walki na Fame MMA 8 otrzymał pojedynek pomiędzy Marcinem Dubielem a Kacprem Blonskym. Youtuberzy od dawna nie kryją, o co poszło w ich konflikcie i będą chcieli go rozwiązać w oktagonie. Kibice czekają również na pojedynek pomiędzy Marcinem Najmanem a Don Kasjo. Ich kłótnia jest już na tak wysokim poziomie, że panowie mają spotkać się również na sali sądowej. Kiedy, kto walczy? Kolejność walk na Fame MMA 8 wygląda następująco:

 1. Gamou Fall - Maciej SZEWCU Szewczyk
 2. Piotr Pająk - Alan Kwieciński
 3. Patryk MORTALCIO Baran - Mariusz HEJTER Słoński
 4. Dagmara Szewczyk - Kamila ZUSJE Smogulecka
 5. Piotr SZELI Szeliga - Piotr BESTIA Piechowiak
 6. Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi
 7. Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka
 8. Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski
 9. Marcin EL TESTOSTERON Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński (co-main event)
 10. Kacper Blonsky - Marcin Dubiel (main event)

Fame MMA 8 - godzina

Godzina Fame MMA 8 nie jest tajemnicą. Gala w PPV rozpocznie się punktualnie o 19:30, a pierwszej walki spodziewać się możemy w okolicach godziny 20:00. Oznacza to, że do walki pomiędzy Sobotą a Filipkiem dojdzie ok. 22:00, po 22:00 do oktagonu powinni wejść Marcin Najman i Don Kasjo, a w ostatniej kolejności w okolicach godziny 22:40 w oktagonie zadebiutują bohaterowie wieczoru Fame MMA, Kacper Blonsky i Marcin Dubiel. Godziny walk na Fame MMA 8 są orientacyjne, więc bądźcie czujni oglądając wydarzenie na żywo. 

ESKA XD EXTRA
Najnowsze