Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewski WYNIK walki Fame Friday Arena 2. Kto wygrał 29.09.2023

Autor: FAME MMA

SPORT

Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewski: WYNIK walki Fame Friday 2. Kto wygrał 29.09.2023?

2023-09-30 0:01

Wynik walki Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewski 29.09.2023 jest zaskakujący? Kto wygrał na Fame Friday Arena 2? Jeśli z jakiegoś powodu nie oglądaliście gali, to koniecznie nadróbcie zaległości. Sprawdźcie, jak wyglądał ten elektryzujący pojedynek!

1. Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewski: wynik walki Fame Friday 2

Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewskiwynik walki Fame Friday 2. Poszukujecie odpowiedzi w temacie tego, kto wygrał na Fame Friday Arena 29.09.2023? To dobrze trafiliście, bo oprócz samego rezultatu poznacie opinie samych zawodników po stoczonym boju. Wiele osób zastanawiało się, jak poradzi sobie Błoński. W końcu przegrał dwa ostatnie pojedynki kolejno z Marcinem Dubielem na Fame MMA 15 i z Amadeuszem Roślikiem na Fame MMA 18. Czy Crushi jest w formie? Stanął przed trudnym zadaniem pokonania nieobliczalnego Daniela Ostaszewskiego. Nie wiedział, czego może się po nim spodziewać!

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 18.11.2023?

TAŃCULA CIŚNIE PO FERRARIM PO WALCE NA FAME19

Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewski: wynik walki Fame Friday 2

Wynik walki Kacper Blonsky - Daniel Ostaszewski jest zaskakujący, czy jednak wygrał faworyt? Śmiało stwierdzimy, że to dla Błońskiego była arcyważny pojedynek. Przegrywając wiele straci i być może nawet odpuści sobie sporty walki. Ostaszewski natomiast nie miał nic do stracenia. To o tyle ciekawe starcie, że panowie umówili się na pojedynek w formule bokserskiej bez limitu czasowego! To dziesiąta z jedenastu walk w karcie, więc wynik poznaliśmy około północy. Pojedynek wygrał Kacper Blonsky!

Fame Friday Arena 2 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA 29.09.2023?

WALKA NO-LIMIT: Kacper Blonsky - Daniel Ostry Ostaszewski (Boks, małe rękawice, no-limit)

Zaczął od lewego Błoński i trafił. Później kilka mocnych ciosów od Ostrego i poszedł w klincz jeden z Goatsów. Składniej organizował swoje ciosy Ostaszewski, był szybszy, a Błoński nie mógł złapać dystansu. Kacper dopiero po minucie zjawił się w tym pojedynku. Niedługo później był zagubiony po chaotycznych ciosach Ostrego. Mocno bije, czuje te ciosy Crusher. W 3. minucie były pierwsze problemy Ostaszewskiego z kondycją.

Seria ze strony Błońskiego, ale wielokrotnie nadział się na ciosy rywala. Pojawiła się pierwsza krew na jego twarzy. W 3:40 minucie słaniał się ze zmęczenia Ostry. 4 minuta 25 sekunda sporo ciosów ze strony Błońskiego i już nie miał ochoty walczyć Ostaszewski. Było pierwsze liczenie! Wstał i walczyli dalej! Dory lewy sierpowy w 5 minucie 30 sekundzie Błońskiego. 15 sekund później drugi i znów słaniał się po siatce debiutant. W 6 minucie 10 sekundzie mieliśmy drugie liczenie. Wydawało się, że to będzie koniec, ale wrócił do gry.

Wstał po liczeniu i jeszcze rzucił się na Błońskiego. W 7. minucie 15 sekundzie walki Blonsky zaserwował kilka ciosów, męcząc rywala i to był koniec. Trzecie liczenie kończy pojedynek. Kacper Błoński wygrywa!