Julia Pelc - wiek, wzrost, zdjęcia, nago, chłopak, rodzice, zbiórka, walka. Kim jest?

2022-01-17 14:02
Julia Pelc - wiek, wzrost, zdjęcia, nago, chłopak, rodzice, zbiórka, walka. Kim jest?
Autor: screen z filmu na YouTube: Konferencja PRIME: Zadyma | Kruszwil vs. Kamerzysta Julia Pelc - wiek, wzrost, zdjęcia, nago, chłopak, rodzice, zbiórka, walka. Kim jest?

Julia Pelc jest jedną z zawodniczek federacji Prime MMA. Młoda dziewczyna stoczy walkę w drugiej połowie lutego, więc nic dziwnego, że cieszy się rosnącą popularnością w internecie. Kim jest Queen of the Black? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Julia Pelc - wiek
 2. Julia Pelc - wzrost
 3. Julia Pelc - chłopak
 4. Julia Pelc - rodzice
 5. Julia Pelc - zbiórka
 6. Julia Pelc - walka
 7. Julia Pelc - tatuaże
 8. Julia Pelc - zdjęcia

Julia Pelc: wiek, wzrost, zdjęcia, chłopak, rodzice, zbiórka, walka, tatuaże, czyli najważniejsze frazy związane z młodą influencerką. Kim jest Julia Pelc? Zastanawiacie się, kto to jest Queen of the Black? Dziewczyna wzbudzająca kontrowersje cieszy się dużą popularnością w internecie. Jej kanał subskrybuje ponad 147 tysięcy użytkowników. Jeszcze większymi zasięgami może pochwalić się w mediach społecznościowych. Skąd się wzięła sława tej 18-letniej dziewczyny? Była dziewczyną youtubera Czuuxa, a w kwietniu 2021 roku opublikowała informację, że trafiła do szpitala po tym, gdy próbowała targnąć się na własne życie. Otwarcie o tym poinformowała, co przekazały również inne media w Polsce. Stało się tak za sprawą hejtu, jaki na nią płynął ze względu na prywatne nagie zdjęcia, które wypłynęły do sieci. Kim jest Queen of the Black? Co wiadomo o Julii Pelc?

Prime MMA 2022 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 19.02.2022?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Julia Pelc - wiek

Wiek Queen of the Black nie jest żadną tajemnicą. Ile lat ma Julia Pelc? Influencerka urodziła się w 2003 roku, co oznacza, że 14 listopada 2022 obchodzić będzie 19. urodziny.

Julia Pelc - wzrost

Ile wzrostu ma Julia Pelc? Nie należy ona do najwyższych. Ma około 160 centymetrów wzrostu. 

Julia Pelc - chłopak

Julia Pelc związana była z Piorem Czuprynem, którego znacie bardziej jako Czuux. Zawalczy on z Piotrem Byliną, czyli Edziem, podczas drugiej odsłony High League. Mówi się, że Queen of the Black była również w związku z Filipem Zabielskim. Niedługo później sam zainteresowany zdementował te pogłoski, które wynikały ze stworzenia wspólnego filmiku. W grudniu 2020 pojawił się materiał wideo: UKRYWALIŚMY NASZ ZWIĄZEK. Według naszych informacji Julia Pelc jest obecnie singielką.

Filip Zabielski Fame MMA: wiek, wzrost, urodziny, walki, siostra, dziewczyna. Kto to?

Julia Pelc - rodzice

Rodzice Julii Pelc to osoby prywatne, dlatego nie wiemy nic na ich temat.

Julia Pelc - zbiórka

Zbiórka Queen of the Black wywołała ogromne emocje wśród internautów, ale także w polskich mediach. Pojawiły się opinie, że młoda influencerka wyłudziła pieniądze od fanów argumentując, że zbiera na operację psa. Założyła zbiórkę na 4 tysiące i pokazała, jaki jest stan jej czworonoga. Przy tym wszystkim częściej niż zwykle chwaliła się pobytem w luksusowych hotelach, czy wylotami za granicę. W czasie konferencji prasowej Prime MMA obiecała, że pokaże dowody na to, iż koszt leczenia psa był dużo wyższy niż zebrane w zbiórce pieniądze.

Julia Pelc - walka

Queen of the Black zadebiutowała w okrągłej klatce MMA, podczas gali Elite Fighters. Przegrała z Julią Sarą Jaroszewską, która popularność zyskała za sprawą programu Projekt Lady. 19 lutego 2022 zmierzy się z Karoliną Dumałą, czyli dziewczyną Lorda Kruszwila.

Julia Pelc - tatuaże

Julia Pelc swój pierwszy tatuaż zrobiła mając 14 lat. Było to Hello Kitty wytatuowane nad kostką. Obecnie 18-latka ma około dwudziestu tatuaży. Oprócz Hello Kitty ma jeszcze Star Butterfly, palmę, misia związanego z Toopoor, kucyk Pony, króliczek playboya, wizerunek z merchu Lil Peepa, napis fragile, 143, heartbreak soldier, kropki nad paznokciami, sześć serc za uchem.

Julia Pelc - zdjęcia

Zdjęcia Julii Pelc nieustannie są usuwane w internecie. Dużą popularnością, ale mniej kontrowersyjne są filmiki, które wrzuca do sieci. Oto jeden z nich:

Jeśli potrzebujesz pomocy lub widzisz, że w twoim otoczeniu jest osoba, która jej potrzebuje, możesz zadzwonić na Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. 

 • Anonimowo - dzwoniąc, nie musisz podawać swojego imienia, nazwiska ani adresu zamieszkania.
 • Bezpłatnie - połączenie jest bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych.
 • Chętnie - konsultanci 116 111 gotowi są rozmawiać o każdej ważnej sprawie. Jeśli będzie to potrzebne, mogą umówić się na kolejną rozmowę.
 • Dyskretnie - wszystko, o czym powiesz lub napiszesz, zostanie między Tobą a konsultantami 116 111. Jeśli poprosisz o pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów lub zgodzisz się na to, żeby Ci pomóc – konsultanci 116 111 zajmą się tym.

W sytuacji zagrożenia życia zawsze dzwoń na numer alarmowy 112!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze