Filip Zabielski Fame MMA: wiek, wzrost, urodziny, walki, siostra, dziewczyna. Kto to?

2021-10-02 11:52
Filip Zabielski Fame MMA: wiek, wzrost, urodziny, walki, siostra, dziewczyna. Kto to?
Autor: screen z teledysku na YouTube: ZABIELSKI - ULTRAVIOLET / YouTube.com/Filip Zabielski Filip Zabielski Fame MMA: wiek, wzrost, urodziny, walki, siostra, dziewczyna. Kto to?

Kto to jest Filip Zabielski? Internetowa wyszukiwarka Google odnotowała mocny wzrost zainteresowania tą osobą. Wszystko za sprawą jego nagłej i niespodziewanej walki na Fame MMA. Ile lat ma Filip Zabielski? Ile wzrostu? Kim jest jego siostra i czy ma dziewczynę? Przekonajcie się i poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Filip Zabielski - Fame MMA
  2. Filip Zabielski - wiek
  3. Filip Zabielski - wzrost
  4. Filip Zabielski - siostra
  5. Filip Zabielski - dziewczyna
  6. Filip Zabielski - kim jest?

Filip Zabielski Fame MMA: kto to jest? Jaką osobą jest Filip Zabielski? Wiek, wzrost, urodziny, walki, siostra, dziewczyna, to wszystko, co interesuje internautów na temat popularnego influencera. Młody twórca jest jednym z pomysłodawców internetowego projektu, który nazwał Domem TikTokerów. Niestety, współpraca tiktokerów zakończyła się nagle i niespodziewanie, ale dla samego Filipa Zabielskiego był to kolejny sygnał, by spróbować czegoś nowego. Influencer był jednym z uczestników show Fame czy Shame. Obecnie to jeden z najpopularniejszych użytkowników social-mediów. Na samej platformie TikTok obserwuje go ponad 4,6 miliona użytkowników. Od września do końca grudnia 2020 aktywnie prowadził swój kanał na YouTube. Teraz jednak, w związku z innymi aktywnościami, brakuje mu na to czasu. Kim jest Filip Zabielski? Kto to? Poznajcie go jeszcze lepiej poniżej!

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Smolasty w ESKA Live - piosenka Uzależniony na żywo

Filip Zabielski - Fame MMA

Filip Zabielski, oprócz aktywności w socialmediach postanowił sprawdzić się na polu bitwy. Zadebiutował w okrągłej klatce federacji Fame MMA podczas dziewiątej odsłony. Wówczas jego rywalem był Mariusz Słoński, z którym wygrał po emocjonującej walce. Filip Zabielski powrócił do oktagonu, podczas Fame MMA 11. Wskoczył do karty walk niespodziewanie, zastępując nagle kontuzjowanego Boxdela. Wówczas jego rywalem był Maksym Ziółkowski.

Filip Zabielski - wiek

Ile lat ma Filip Zabielski? Wiek młodego influencera nie jest tajemnicą. Urodził się on 14 kwietnia 1996 roku w Warszawie.

Filip Zabielski - wzrost

Ile wzrostu ma Filip Zabielski? 25-letni zawodnik Fame MMA i TikToker ma około 185 centymetrów wzrostu. Przy dobrze zbudowanym i umięśnionym ciele jest postrachem wielu zawodników federacji. 

Filip Zabielski - siostra

Siostra Filipa Zabielskiego ma na imię Izabela. Możecie śledzić ją na Instagramie wchodząc na profil @izabela_zabielska.

Filip Zabielski - dziewczyna

Filip Zabielski nie informuje obecnie o tym, jak wygląda jego miłosne życie. Nie wiadomo, czy jest z kimś w związku. Mówiło się, że młody twórca jest w związku z Julią Pelc, ale niedługo później sam zainteresowany zdementował te pogłoski, które wynikały ze stworzenia wspólnego filmiku. W grudniu 2020 pojawił się materiał wideo: UKRYWALIŚMY NASZ ZWIĄZEK. 

Filip Zabielski - kim jest?

Filip Zabielski prowadzi profil na Instagramie i TikToku. Poznajcie go bliżej obserwując jego profile: na Instagramie (@filipzabielski), TikToku (@filipzabielski) oraz na YouTube (Filip Zabielski).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze