Japczan - kim jest Jakub Piotrowicz? [Wiek, wzrost, Bonus BGC, walka, MMA, Instagram]

2021-07-21 15:42 Ewelina Kulasza
Japczan
Autor: Screen z YouTube/Japczan

Kim jest Japczan? Mowa oczywiście o Jakubie Piotrowiczu, który znany jest w sieci ze swoich streamów na Twichu. Jego transmisje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a teraz Japczan pojawi się w oktagonie i zawalczy dla organizacji High League. Co musicie o nim wiedzieć?

Spis treści

  1. Japczan - wiek
  2. Japczan - wzrost
  3. Japczan - waga
  4. Japczan - walka MMA
  5. Japczan - Instagram

Japczan - kim jest Jakub Piotrowicz? Wiek, wzrost, Bonus BGC, walka, MMA, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Zastanawiacie się kim jest Japczan? To oczywiście mężczyzna, który swoją popularność zdobył właśnie w sieci. Nie jest youtuberem, lecz streamerem na Twitchu, który może pochwalić się prawie 300 tys. społecznością na swoim kanale. Co ciekawe, również jego streamy dotyczące gier cieszą się sporym zainteresowaniem, a popularność rośnie z dnia na dzień. Powód? Organizacja High League ogłosiła Japczana jako zawodnika swojej pierwszej gali. Dla streamera będzie to debiut w sportach walki, a także szansa na dobry zarobek i zdobycie jeszcze większej popularności w sieci. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć? Informacje takie jak wiek, wzrost, waga, znajdziecie poniżej.

Lil Masti po gali FEN34

Japczan - wiek

Ile lat ma Japczan, czyli Jakub Piotrowicz? Niestety dokładnej informacji na ten temat nie znajdziemy w sieci.

Japczan - wzrost

Jakiego wzrostu jest Japczan? Mężczyzna jest dosyć wysoki, ponieważ mierzy aż 191 cm wzrostu!

Japczan - waga

Ile waży Japczan? To zastanawia wiele osób. Jak można znaleźć w sieci, mężczyzna waży około 121 kg, jednak dokładniejsze informacje na jego temat takie jak wiek i waga, na pewno będą ujawnione podczas ważenia przed galą High League.

Japczan - walka MMA

Japczan zadebiutuje w sportach walki już 28 sierpnia 2021 roku podczas gali High League. Jego przeciwnikiem będzie Bonus BGC, czyli Piotr Witczak. Z pewnością będzie to bardzo ciekawa walka, ponieważ dla Japczana będzie to całkiem nowa sytuacja. Jego przeciwnik mimo wielu przegranych może pochwalić się większym doświadczeniem, dlatego w oktagonie będzie się działo! Jeśli Japczan wygrałby walkę z Bonusem, z pewnością jego popularność w sieci mocno by wzrosła.

Japczan - Instagram

Japczan jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko, lub nazwę konta @japczanek.

Najnowsze