Autor: High League Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022?

2022-09-17 21:32

Wynik walki Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel 17.09.2022 jest zaskoczeniem? Starcie dopiero przed samą galą zaczęło elektryzować kibiców, ponieważ pomiędzy tymi gwiazdami internetu doszło do słownych potyczek. Kto wygrał na High League 4? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

1. Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: WYNIK walki High League 4
  2. Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: WALKA
  3. Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: High League 4

Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: WYNIK walki High League 4 wzbudza dużą ciekawość. Nowaczkiewicz od dłuższego czasu trenuje sporty walki. Występował między innymi podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA. Zawodową szansę otrzymał od HIGH League i wystąpił podczas pierwszej edycji. 28 sierpnia 2021 roku w trójmiejskiej ERGO ARENIE pokonał kontrowersyjnego Przemysława Kolara Kolarczyka. Starcie zostało przerwane po pierwszej rundzie. Konkurentem Nowaczkiewicza będzie Cezary Czaro Nykiel. To inny twórca internetowy, youtuber i influencer. Zasłynął między innymi dzięki uczestnictwu w projekcie Team X, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności w serwisie YouTube. Na Instagramie obserwuje go prawie 700 tys. osób!

Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: WYNIK walki High League 4

Wynik walki Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel 17.09.2022 poznaliśmy po 21:00. Jakub Nowaczkiewicz wygrał przez TKO w 1. rundzie!

High League 4 LIVE - RELACJA ONLINE 17.09.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: WALKA

Runda 1: Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel

Ruszył z ciosami Czaro Nykiel, ależ agresja od pierwszych sekund! 20 sekund pierwszej rundy upadł po ciosie Nowaczkiewicz, ale nie wykorzystał tego Czaro. W stójce ponownie popisał się dobrą akcją Nykiel i z pewnością swoim ciosem zamroczył swojego rywala. Przetrwał trudne chwile przyjaciel Tromby. Uderzył w krocze Nykiel Nowaczkiewicza i sędzia na chwilę przerwał pojedynek. Kuba Nowaczkiewicz po chwilowej przerwie ruszył na swojego rywala potężnymi ciosami. Udało mu się powalić swojego rywala, wchodząc na dosiad, a tam zrobił co do niego należało! Ależ zwrot akcji w tej walce!

High League 4 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał High League 17.09.2022?

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Nykiel: High League 4

Nowaczkiewicz, czyli Charyzmatyczny 25-latek do klatki powrócił podczas HIGH League 2, które odbyło się w Krakowie. Przed własną publicznością skonfrontował się z Hubertem Węzką. Dredziasty nie był faworytem, ale w klatce wytrzymał jedną rundę i dopiero w drugiej został rozbity przez utalentowanego konkurenta. Nowaczkiewicz dzięki świetnej dyspozycji w dotychczasowych starciach zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go prawie 400 tys. fanów. Jego wpisy zyskują po ponad 100 tys. polubień. Poza tym jest wspierany przez słynną krakowską “Ekipę”, w tym przez Mateusza Trombę Trąbkę. Cezary Nykiel natomiast w MMA wystąpił już raz. Przegrał w maju ubiegłego roku przez poddanie z innym zawodnikiem, HIGH League, Marcinem Dubielem.

Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?