Jakub Kubx Świtała - kim jest? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna, Fortnite, High League, Instagram, Twitch

2022-09-08 8:41
Jakub Kubx Świtała
Autor: Instagram.com/kubxfn Jakub Kubx Świtała - kim jest?

Kim jest Jakub Świtała, który znany jest pod pseudonimem Kubx? To nie tylko internetowy twórca, ale także uczestnik High League. Z tego powodu dużo osób szuka ciekawostek o tym zawodniku. Najważniejsze informacje na jego temat, takie jak wiek, wzrost, dziewczyna i social media, znajdziecie w tym artykule.

Jakub Kubx Świtała - kim jest influencer i zawodnik High League?. Takich informacji szukacie w sieci. Jakub Świtała dał się poznać większej publiczności zamieszczając materiały w mediach społecznościowych, w których tworzy jako Kubx. Dodawane przez niego filmy dotyczą gier wideo, a najbardziej zasłynął jako gracz Fortnite. Teraz Kuba Świtała nie tylko działa na Instagramie, YouTubie i Twitchu, ale także jest uczestnikiem gali High League. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Maja Staśko na HIGH League 4! Z kim i kiedy zawalczy aktywistka? [DATA, RYWAL]

Jakub Kubx Świtała - wiek

Jakub Kubx Świtała urodził się 8 lipca 2003 roku. W 2022 skończył więc 19 lat.

Jakub Kubx Świtała - wzrost, waga

To informacje często poszukiwane na temat uczestników High League czy Fame MMA. W przypadku Kuby Świtały nie są one jednak dostępne.

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Jakub Kubx Świtała - dziewczyna

Czy Jakub Kubx Świtała jest aktualnie w związku? Kuba nigdy o tym nie mówił, a na dodawanych przez niego zdjęciach na Instagramie nie widać potencjalnej partnerki.

Jakub Kubx Świtała - Fortnite

Fortnite to gra, która otworzyła Kubie drzwi do internetowej kariery. Jako gracz odniósł wiele sukcesów. Zdobył między innymi miejsce w Top 5 w finałach Fortnite Championship Series.

Jakub Kubx Świtała - High League

Kuba Świtała weźmie udział w gali High League 4, która odbędzie się 17 września 2022 roku. Jego rywalem będzie streamer Holax.

Jakub Kubx Świtała - Instagram, Twitch

Kubx prowadzi konto na Instagramie, na którym obserwuje go ponad 45 tysięcy osób. Jego profil nosi nazwę @kubxfn. Można go również znaleźć na Twitchu, gdzie może pochwalić się większą popularnością. Śledzi go ponad 340 tysięcy użytkowników.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze