Maja Staśko na HIGH League 4! Z kim i kiedy zawalczy aktywistka? [DATA, RYWAL]

2022-08-09 11:18
Maja Staśko na HIGH League 4! Z kim i kiedy zawalczy aktywistka? [DATA, RYWAL]
Autor: High League Maja Staśko na HIGH League 4! Z kim i kiedy zawalczy aktywistka? [DATA, RYWAL]

Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, twarz feminizmu i głos polskiej lewicy, Maja Staśko, zadebiutuje w MMA na HIGH League 4! Do starcia z jej udziałem dojdzie 17 września w Arenie Gliwice. Z kim zawalczy? Szczegóły poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Maja Staśko - kim jest?
  2. Maja Staśko - High League 4: z kim walczy?

High League 4 - z kim walczy Maja Staśko? Kiedy odbędzie się walka Mai Staśko? O jej debiucie w sportach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa. Feministka postanowiła przyjąć wyzwanie i podpisała umowę z HIGH League. Na jej debiut nie trzeba będzie długo czekać. W klatce zaprezentuje się już podczas najbliższej gali wysokiej ligi Malika Montany. Wystąpi w starciu na zasadach mieszanych sztuk walki. 

Maja Staśko - kim jest?

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jest między innymi autorką książek "Hejt polski", "Gwałt polski" i "Gwałt to przecież komplement". Poza tym jest krytyczką literacką i absolwentką filologii polskiej.

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 17.09.2022?

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Maja Staśko - High League 4: z kim walczy?

Szefem HIGH League jest raper Malik Montana, z którym Maja Staśko już wcześniej miała nie po drodze. Do ich spotkania i owocnej dyskusji dojdzie w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00 podczas I konferencji przed galą HIGH League 4! Transmisja na YouTube HIGH League, a bilety w sprzedaży na Eventim.pl! Maja zawalczy z Ewą Wyszatycką, znaną jako Mrs Honey.

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia Natsu Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur Szpila Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki.

Sonda
Maja Staśko - z kim powinna walczyć?

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz Mini Majk Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem Ferrarim Roślikiem a Pawłem Scarface'em Bombą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze