Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk: WYNIK walki High League 5, 10.12.2022

i

Autor: High League Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk: WYNIK walki High League 5, 10.12.2022

Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk: WYNIK walki High League 5, 10.12.2022

2022-12-10 22:45

Wynik walki Holak - Zony 10 grudnia 2022 - kto wygrał i jak wyglądał pojedynek? Walka Jakub Krawczyk vs Maciej Zoniuk od momentu ogłoszenia rozgrzewała polskich internautów. Jednocześnie ciężko było wskazać ostatecznie faworyta tego starcia.

Spis treści

  1. Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk: wynik walki High League 5
  2. Maciej Zoniuk - kim jest?
  3. Jakub Krawczyk Holak - kim jest?

Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk: wynik walki High League 5 jest zaskoczeniem? Jak wyglądała walka Jakub Krawczyk vs Maciej Zoniuk? Fani tych gwiazd, a także osoby, które po prostu interesują się freak-fightami a nie mogły oglądać gali dowiedzą się za naszym pośrednictwem. Wszystkie wyniki walk High League 5 są ważne, ale rezultat tego starcia wywołuje ogromne emocje. Zony, czyli Ulubieniec fanów w klatce wystąpił już w lutym tego roku. Podczas HIGH League 2 w krakowskiej Tauron Arenie skonfrontował się z lokalnym bohaterem, Norbertem Disem Gierczakiem. Po zaciętym pojedynku przegrał z youtuberem, jednak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Czy poradził sobie w walce z Holakiem?

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk: wynik walki High League 5

Wynik walki Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk 10 grudnia 2022 poznacie w tym miejscu. Maciej Zoniuk wygrał przez TKO w drugiej rundzie. Pamiętajcie, że dostępna jest też HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Za jej pośrednictwem dokładnie dowiecie się, co aktualnie ma miejsce w łódzkiej Atlas Arenie!

RUNDA 1: Jakub Holak Krawczyk-Holak vs. Maciej Zony Zoniuk

Zaczął ładnie Holak - lewy, prawy. Dość pewnie zachowywał się od pierwszych sekund. Zony natomiast na biegu wstecznym aż do 40 sekundy walki. Uderzył, aż obróciło Holaka! Ustał i uciekł z opresji. Ten cios pozwolił Zonemu lepiej i swobodniej poczuć się w tym pojedynku. Zoniu zaczął wywierać presję, a Holak zadawał ciosy tylko z kontry. Zony jest podobny w posturze i sposobie poruszania w oktagonie do Alana Kwiecińskiego. 40 sekund przed końcem pierwszej rundy mieliśmy klincz przy siatce. 20 sekund przed końcem czas został zatrzymany, bo Holak uderzył uderzył w krocze swojego rywala.

RUNDA 2: Jakub Holak Krawczyk vs. Maciej Zony Zoniuk

Holak trafił na początku drugiej rundy prawym sierpem i to podrażniło Zonego. Rzucił się rywala i powalił go. Weszliśmy w parter z Zonym od góry. Po 30 sekunduach mieliśmy dosiad. Rozpłaszczył rywala, przesuwając biodra wzdłuż ciała Krawczyka. Zoniuk sprytnie rozbijał powoli rywala. Sędzia przerwał pojedynek!

Maciej Zoniuk - kim jest?

Maciej Zoniuk zasłynął przede wszystkim jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (320 tys. subskrypcji) i Twitchu (675 tys. obserwujących). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. Zony to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema, Kolanami na ryj.

Jakub Krawczyk Holak - kim jest?

Jakub Krawczyk-Holak gra między innymi w Fortnite'a, Valoranta i Counter-Strike'a. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób. Holakowi towarzyszyły ostatnio ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i “Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE