Jacek Murański odchodzi z Fame MMA do High League? Komentarz szokuje!

2021-11-23 10:32
Jacek Murański
Autor: screen z YouTube/FAME MMA

Jacek Murański pojawił się na gali Fame MMA 12, jako debiutujący zawodnik. W klatce rzymskiej zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą i jego dyskwalifikacja cały czas obija się głośnym echem w sieci. Jakby tego mało okazuje się, że 52-letni Muran odejdzie z Fame MMA do High League. Czy faktycznie tak się stanie? Sprawdźcie szczegóły.

Jacek Murański odchodzi z Fame MMA do High League? Czy faktycznie tak się stanie? Gala Fame MMA 12 odbyła się w sobotni wieczór 20 listopada i przeszła do historii. To wszystko przez ciekawe walki, które odbywały się w oktagonie i trwały przez wszystkie rundy. Nie obyło się również bez show, które zaprezentował Don Kasjo przeciwko Boxdelowi. Jednak to nie koniec zaskoczeń. Ostatnią walką było starcie 52-letniego Jacka Murańskiego i o dwadzieścia lat młodszego Arkadiusza Tańculi. Panowie zmierzyli się w małej klatce rzymskiej o wymiarach 3 x 3 m. Oprócz tego mieli założone mniejsze rękawice, dozwolone były łokcie, a w dodatku rundy były krótsze. Wszystkie te aspekty doprowadziły do wielkich emocji wśród widzów, jednak walka zakończyła się w czwartej rundzie przez dyskwalifikację Murańskiego. Powód? 52-latek zachowywał się nieprzepisowo i łapał się za siatkę, co jest niedozwolone. Czy to całkowity koniec jego kariery w Fame MMA?

Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!

Jacek Murański odejdzie z Fame MMA do High League?

Czy Jacek Murański po porażce w Fame MMA odejdzie do nowej federacji High League i zawalczy na drugiej gali? Na Instagramie HIGH LEAGUE NEWS można znaleźć informacje, że podczas pewnej transmisji internetowej redaktor fitsport.pl zdradził, że Jacek Murański był w federacji na rozmowach. Natomiast włodarz Fame MMA - Krzysztof Rozpara w wywiadzie dla mma.pl stwierdził, że ich kontakt z rodziną Murańskich (Mateuszem i Jackiem) jest taki, że zezwala im na walki w innych organizacjach. Co ciekawe, coraz głośniej mówi się o tym, że prawdopodobnym rywalem Jacka Murańskiego będzie Marcin Najman. Czy rzeczywiście tak będzie? Jeśli informacja zostanie oficjalnie potwierdzona, na pewno Was poinformujemy!

Sonda
Czy dojdzie do walki Jacek Murański vs Marcin Najman?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze